Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Motiv P otevírá Cílevědomý koučink

Agenturu s názvem Motiv P rozhodně není třeba dlouze představovat. Právě ona totiž pravidelně pořádá celou řadu vzdělávacích kurzů, které se zabývají hlavně osobním rozvojem a rozšiřováním celé řady dovedností. Je tak obolíbená nejenom u zaměstnanců na vedoucích pozicích, u majitelů firem, ale i u běžných zaměstnanců, kteří se tak mohou zdokonalovat ve svých znalostech a dovednostech.

Jeden z nejprestižnějších kurzů, nebo lépe řečeno výcviků nese název Cílevědomý koučink a bude začínat v únoru příštího roku. Na jeho realizace se budou podílet pouze ti nejzkušenější lektoři a ti nejzkušenější kouči, které má tato agentura k dispozici. Díky tomu je zajištěna maximální možná kvalita tohoto kurzu, který bude dlouhodobějšího charakteru, a bude probíhat po dobu celých dvou let.

Vše bude rozděleno do celkem 18 dní, kdy bude probíhat nejenom teoretická, ale hlavně praktická výuka, která bude mít za cíl každého přihlášeného naučit správně se rozhodovat v cestě za svým cílem, a motivovat ho k tomu, aby tohoto cíle skutečně dosáhl. Tato škola koučinku tak je vhodné především pro manažery či majitele firem, kteří mohou získané znalosti a dovednosti ihned zúročit ve své společnosti, a to na svých zaměstnancích. Výsledkem by tam měla být především jejich vyšší produktivita.

Program je však vhodný také pro stávající kouče, kteří sice určité znalosti v této oblasti mají, ale sami vědí, že potřeba vzdělávat se je stále nutné. Samotný kurz jim tak může poskytnout skvělé podklady pro jejich práci a dát jim celou řadu ukázek, jak případné situace a problémy vyřešit.

Jelikož se jedná o již čtvrtý ročník, očekává se i v tomto případě velký zájem, jelikož takto tomu bylo i u ročníků předchozí. Pokud tedy i vy máte zájem, určitě neváhejte se samotnou přihláškou. Ti, kteří podobný intenzivní kurz již absolvovali, to dokládají skutečně pozitivními referencemi.

Komentáře

Nahoru