Dnes vyšlo 15 článků

Mortal Kombat X dnes přivítá legendárního Jasona Voorheese

Nejnovější díl populární série Mortal Kombat vyšel před necelými dvěma týdny a už teď se pro něj chystá přidání hned několika nových postav. Tou první není nikdo menší než legendární zabiják s hokejovou maskou na tváři, kterého příští rok čeká jeho velký filmový comeback.

Jason je od dnešního dne dostupný pro ty hráče, kteří si pořídili Mortal Kombat X Kombat Pack. Pro majitele balíčku Horror Pack, který bude obsahovat ještě další tři postavy (Vampiress Mileena, Kraken Reptile a Pharaoh Ermac) se zpřístupní o týden později – tedy 12. května.

Jason nepatří k těm, které byste chtěli potkat o půlnoci na Žižkově.

Jason nepatří k těm, které byste chtěli potkat o půlnoci na Žižkově.

Fanoušci hororové série Pátek třináctého si budou moci postavu Jasona koupit i samostatně za pět dolarů. To však není příliš výhodný kauf, když kompletní Horror Pack vyjde na dolary čtyři.

Hororové ikony let osmdesátých

Jason v žádném případě není prvním slavným filmovým záporákem, který se v sérii Mortal Kombat objeví. Již v předchozím díle Mortal Kombat IX dával nepřátelům na frak nezapomenutelný Freddy Krueger z hororové série Noční můra z Elm Street, který se shodou okolností právě po boku Jasona objevil v crossoveru Freddy vs. Jason.

Jak to hernímu Jasonovi jde s mačetou, se můžete podívat v oficiálním traileru.

Zdroj: Gematsu

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru