Morning Recovery: Probuďte se po večírku bez kocoviny!

Představujeme startup, který na crowdfoundingovém portále Indiegogo získal 100 % požadované částky během jedné jediné hodiny! Morning recovery je velice úspěšným projektem, který má lidem pomoci zbavit se nepříjemných ranních nevolností po večerním pití alkoholu, zatímco spí.

lf3unxwmv4yj8rw64pcj

Sníte o nápoji, který vypijete před spaním po náročném večírku a probudíte se jako rybička? Bez bolesti hlavy, bez nevolností, zkrátka absolutně fit? Pak vás jistě nadchne nový startupový projekt s názvem Morning Recovery, který svým speciálním složením pomůže tělu vypořádat se s alkoholem, zatímco spíte.

w72rlti6uem0psqctovz

Tento zázračný nápoj Morning Recovery na Indiegogo získal požadovanou částku ve výši 25 000 dolarů, tedy 625 000 CZK během pouhé hodiny! Nyní již příznivci tohoto produktu přispěli na projekt téměř 600 % z původní požadované částky. Morning Recovery vám pomůže zatočit s ranní kocovinou. A navíc nabízí skvělou broskvovou příchuť!

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru