Tisková zpráva: Moravská zemská knihovna nabízí PressReader

Moravská zemská knihovna nabízí další důvod k tomu, abyste jí častěji navštěvovali: PressReader

K dispozici čtenářům je bezplatná služba na prohlížení online novin a časopisů

Moravská zemská knihovna rozšiřuje svou nabídku služeb o PressReader, jednu z nejlepších služeb na světě pro prohlížení novin a časopisů v digitální podobě. PressReader nabízí čtenářům přístup k více než 2 500 místních, regionálních i zahraničních titulů, a to přímo z jejich osobních počítačů, tabletů a chytrých mobilů.

“Pro knihovny, které chtějí rozšířit svou nabídku globálních titulů, jako je například Moravská zemská knihovna, je služba PressReader skvělou volbou,” řekl Igor Smirnoff, obchodní ředitel firmy PressReader. “Díky praktickému a ekologicky šetrnému formátu a využití moderních technologií je čtení s aplikací PressReader mnohem zábavnější.”

Čtenáři se mohou snadno připojit k aplikaci PressReader přes WiFi síť knihovny prostřednictvím webových stránek PressReader.com a Library.PressDisplay.com, nebo si mohou zdarma stáhnout aplikaci PressReader app přímo z obchodu s aplikacemi. Díky neomezenému přístupu k publikacím z více než stovky zemí a díky snadné možnosti stažení jednotlivých titulů pro pozdější přečtení, se čtenáři již nikdy nemusí strachovat o dostupnost obsahu.

Díky vlastní technologii, která zprávy přehrává ve vodorovném formátu bez přechodů, PressReader revolučním způsobem zkvalitňuje pohodlí pro čtenáře. Díky pokročilé technologii hodnocení článků nabízí PressReader sbírku těch nejdůležitějších zpráv ze světa z nejlepších světových zdrojů.

Více informací o službě PressReader získáte u zaměstnanců Moravské zemské knihovny.

O společnosti PressReader

PressReader je služba nabízející pod jednou střechou veškerý digitální obsah, služba, která spojuje lidi prostřednictvím zpráv. PressReader využívá pro čtení, sdílení a diskuzi o aktuálních zprávách více než 30 miliónů lidí. Služba umožňuje online čtení kompletních vydání více než 2 500 novin a časopisů. Jednotlivé tituly je možné si také vytisknout nebo stáhnout prostřednictvím speciální aplikace. Snadný a pohodlný přístup je možný v řadě knihoven, hotelů, firemních kanceláří, na letištích i ve firmách, ale také přímo v letadlech nebo na lodích po celém světě. PressReader spolupracuje s více než 3 500 vydavateli z více než 100 zemí světa, kterým pomáhá monetizovat jejich obsah a rozšířit čtenářskou základnu v celosvětovém měřítku, prostřednictvím různých kanálů a platforem.

Další informace získáte na webových stránkách pressreader.com nebo about.pressreader.com. Můžete nás také sledovat na sociálních sítích Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ a Pinterest.

Kontaktní informace

PressReader

Chanelle Dupre, +1 604-278-4604 x325

chanelled@pressreader.com

Zdroj: PressReader

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20140311006678/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru