Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Monotype a Unitedprint podepsaly dohodu o partnerství

EasyPrint nyní nabízí zdarma více než 200 světově nejznámějších fontů písma

Monotype Imaging Inc. a unitedprint.com SE oznámily uzavření partnerské licenční smlouvy, která umožňuje zákazníkům firmy EasyPrint – jedné ze značek unitedprint.com SE – používat zdarma více než 200 světově nejpopulárnějších a nejznámějších fontů písma, které jsou k dispozici na stránce www.easyprint.cz. Kromě širokého výběru fotografií a kreativních šablon zdarma nyní on-line tiskárna – která se zaměřuje především na malé a střední podniky, rodiny a jednotlivce – nabízí zdarma také pestrou směs moderních a známých fontů písma pro návrhy kreativních tiskových materiálů.

Profesionální návrháři budou rovněž potěšeni inovativním návrhářským nástrojem EasyPrint. Nástroj EasyPrint obsahuje různé profesionální funkce a nový široký sortiment vysoce kvalitních fontů. Online tiskárna díky tomu dokáže splnit vysoké nároky uživatelů na kvalitu, od středních a velkých podniků přes nakladatelství a reklamní agentury až po úřady, organizace a sdružení.

EasyPrint je přímou konkurencí tiskového portálu Vistaprint. Chcete provést přímé srovnání těchto dvou společností a mít šanci vyhrát MacBook Pro s displejem Retina na stránce www.facebook.com/Easyprint? Pak musíte do 31. října použít populární zákaznické portály s recenzemi, jako například Ciao, dooyoo, atd.

Společnost unitedprint.com SE, spolu se svými značkami EasyPrint, print24 unitedprint, firstprint, getprint a printwhat, je jednou z předních světových online tiskáren. Firma nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní letáky, plakáty, pohlednice, brožury, vizitky, hlavičkové papíry a mnoho dalšího. To vše v nejkratších dodacích lhůtách a za nejnižší ceny. Více než 700 zaměstnanců pracuje nepřetržitě s využitím nejnovějších technologií na výrobní ploše přes 10 000 m?. Naše pobočky máme rozmístěny ve 26 zemích po celém světě – v Rakousku, Belgii, Brazílii, Kanadě, Číně, České republice, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Maďarsku, Irsku, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Švédsku, Švýcarsku, na Slovensku, ve Slovinsku, Španělsku, Spojeném království a v USA.

Oficiální a rozhodující verzí této zprávy je zdrojový text v původním jazyce. Překlady se poskytují pouze pro pohodlí, a měly by obsahovat křížové odkazy na text ve zdrojovém jazyce, který je jedinou právně závaznou verzí.

Kontakty

unitedprint.com SE

Maria Lehmann

Telefon +49-351-27225388

Fax +49-351-65633500

maria.lehmann@unitedprint.com

www.unitedprint.com

Zdroj: Unitedprint

Tuto tiskovou zprávu najdete online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20130923005563/en

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru