Dnes vyšlo 15 článků

Monitor od Samsungu umožňuje bezdrátové nabíjení telefonu

Bezdrátové připojení, které přináší především komfort, se ve světě smartphonů neustále rozšiřuje. Mobilní telefon stačí uložit na nabíjecí plochu, aniž byste museli zapojit napájecí konektor. Samsung, jakožto průkopník nových technologií, přichází na trh s novým monitorem SE370 s integrovanou nabíjecí plochou.

ScreenHunter_5

Monitor s bezdrátovým nabíjením telefonu

Poznámka: Ke správné funkčnosti bezdrátového nabíjení musí mobilní telefon podporovat nabíjecí standard Qi.

Monitor s možností bezdrátového nabíjení šetří místo na stole

Počítačové sestavy, jejichž součástí jsou právě monitory, mají nezastupitelnou roli v každé kanceláři. Monitor Samsung SE370 se pyšní zejména svým unikátním vzhledem, bohužel propracovaný design je na úkor kvality zobrazení. Monitor nabízí pouze Full HD rozlišení s technologií PLS, možnost připojení přes HDMI, DisplayPort a D-Sub. Milovníci her si přijdou také na své, neboť monitor disponuje AMD FreeSync.

ScreenHunter_4

Nový monitor od Samsungu

K zakoupení budou monitory s velikostmi 24“ a 27“, přičemž u obou variant budou parametry totožné. Cena monitorů ještě není známá, nicméně zahájení jejich prodeje se plánuje koncem letošního roku.

Zdroj: Hexus

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru