Mokré fotografie: Sen Michala Kolesy

Svět je obrovský, a tak si na něm každý najde někoho, ke komu by se nejlépe hodil. Občas se jen musíte porozhlédnout za hranicemi rodného města (například za hranicemi Rakovníka). Můžete zkusit hledat třeba na internetu. Ten je totiž plný mnoha podivných věcí. Nám se zrovna podařilo vypátrat ženu, která by se dokonale hodila k jednomu z našich redaktorů.

Tato sada fotografií je poněkud zvláštní. Michal Kolesa by ale určitě řekl, že jsou to ty nejvíce sexy záběry, které by žádné správné slečně neměly chybět mezi fotografiemi na Facebooku a na Instagramu a rozhodně by měly být v portfoliu každé modelky. Nenechte se ale zmýlit, daná žena jako modelka nevypadá, krásu jejím fotografiím dodává voda. :-)

Všichni, kdo Michala neznají, si musí říkat, že to prostě nedává smysl. Že jim snad něco uniklo. Jsou lehce zmatení. Vidí ženy v mokrém oblečení všichni tak úžasně? Dívají se lidé rádi na babičky v oblečení, na které si nalijí vodu? A tahle žena to navíc dělá celé roky, jak můžete vidět z věkových rozdílů na těchto fotografiích. Dostává za to snad zaplaceno? Kdo to je?

My, kteří Michala známe, ale víme, že takoví lidé prostě existují. Lidé mají různé zájmy a úchylky, někdo neodolá čokoládě, někomu nedá spát láhev vína. No a jsou i takoví, které fascinuje voda. Nebo ženské plavání, mokré ženy a ženy v mokrém oblečení.

Je však opravdu těžké říci, zda by si Michal s ženou na fotografiích rozuměl. Našemu Plaváčkovi se totiž aspoň líbí plavající ženy, ovšem tato milovnice vody se zřejmě kochá svými vlastními mokrými fotografiemi. Nebo že by je fotila pro nějakého muže? Kdo ví, třeba čeká na Michala, protože on je jediný, kdo může krásu jejích fotografií opravdově ocenit. :-)

Musíme ale zmínit, že Michal má možná vážnou konkurenci. Tyto fotografie už totiž zhlédlo 65 000 lidí a 1524 z nich jim dalo „like“.

mokreFotografie1

mokreFotografie2

mokreFotografie3

mokreFotografie4

mokreFotografie5

mokreFotografie6

mokreFotografie7

mokreFotografie8

mokreFotografie9

mokreFotografie10

mokreFotografie11

mokreFotografie12

mokreFotografie13

mokreFotografie14

mokreFotografie15

mokreFotografie16

Zdroj: Break

Komentáře

 • Petr

  :( smutné.

 • Jak stojí ženská ve vodě mě NEZAJÍMÁ

  Mě jen fascinuje když dokáže v té vodě plavat a netopí se !

 • parohac4

  Myslel jsem si, že v redakci pracují inteligentní lidé. Bohužel jsem se mýlil.Tohle je trochu moc. Myslím, že je to dost trapné, měl jsem pocit, že jako magazín stojíte za víc. Nestojíte.

  • Osel

   Ježíšmárjá další debil. Když se ti to nelíbí tak sem nechoď nebo když si tak chytrý tak napiš lepší. Mě to třeba pobavilo. Sto lidí sto hutí.

   • sd

    Jde o to že si ho chovají jako zrůdičku v kleci a za účelem zisku (zvýšení čtenosti) jí ukazují. Jinak chodit si budu kam chci a vyjadřovat se budu taky k čemu chci, pokud ti to vadí, je Čína jasná volba…

   • Ájinka

    Vy Češi musíte pořád něco kritizovat. Nikdy s ničím nejste
    spokojený, vidíte titulek o fotkách Kolesy a většina z vás ho hltá každej den, sleduje, co dělá ale neustále
    pod to budete psát jak je to hrozný, trapný, ať jde redakce do hajzlu a že
    si nevidí do huby, tak proč to čtete? Proč se na to díváte? váš píseček to není i kdyby tady majitel pouštěl třeba honíci psy tak vám to může být jedno protože s tím stejně nic nenaaděláte a může vá to být putna

   • Parohac4

    Ano, máš pravdu. Chodit sem už nemá cenu. Měl jsem tenhle magazín rád, už z dob, kdy ho vlastnil Jirka Rostecký. Ale teď?

   • Ale teď na něj chodí 4x více lidí, než za dob Jirky Rosteckého. Což je známka toho, že něco děláme lépe. Rád bych se zavděčil všem, ale to prostě nejde. Je mi jasné, že někomu se tento web bude líbit a bude jej milovat a jiným ne. Tak to prostě chodí.

    Když se podíváš např. na sekci s rozhovory, tak jde celkem jasně vidět, že se na webu šlape. A jde také vidět, že web konečně žije, lidé zde komentují, sdílí naše články dál v hojném počtu, což dříve taky nebylo.

    Je mi líto každého čtenáře, který zabrousí jinam, ale jak říkám, nelze vytvořit magazín, který bude všemi milován.

   • parohac4

    Ano, každému se nezavděčíte, ale přeci jenom, Michal byl ze začátku sranda, ale teď už je to na můj vkus (a myslím že i spousty lidem) ne zcela fajn. Ale to je na vás, jen je to škoda, shazovat se články tohoto typu.

   • Halamus

    Něco děláte lépe, to určitě. Ale tím, co vám jde lépe, není obsahová kvalita článků, ale bulvarizace webu, ta vám jde přímo skvěle.

   • Objevit je tzv. Lift styl tak to je psáno takovou uvolněnější formou.

   • Se vší úctou kvalitu obsahu hodnotí čtenáři. Ne jeden člověk. Kdyby články nebyly hodnotné, nesdílí je třeba lidé na Faceboku či Twitteru. Viz třeba nedávný článek Anety:
    http://objevit.cz/partnerstvi-facebooku-a-shutterstock-25-milionu-fotografii-zdarma-t34235

    S bulvarizací webu nemám problém, byl to záměr.

    Pokud chcete obsahovou stránku webu pozvednout, máte šanci. Můžete se stát naším redaktorem a pomoci tak napravit to, co vám tak vadí.

   • John Doe

    Nojo, exploatace postizenych je levna a jedoducha, co?

 • Marťan

  Bude se příští článek jmenovat: „Mokré sny Michala Kolesy?“ Bude článek obsahovat též fotografie? Bude použit stativ?

 • ING

  viem ze si tu z neho robite srandu, ze vystupujete pod jeho meno, preto ani necitam „jeho“ clanky… ale aspon vieme odkial su ludia co sa za neho vydavaju

  • Clanky pise skutecne Michal. Za nikoho se neschovavame. Nebo myslite, ze jsme si jeho profil na Facebooku vytvorili take my sami?

   • ING

    Netvrdim ze ste to vy, ale urcite to nieje jeho praca, tak isto aj jeho stranka a vsetko vseobecne okolo neho

   • parohac4

    Ale já tomu věřím, že něco je skutečně Michal. Ale myslím si, že srandy už bylo dost, teď by se mělo dělat něco jiného.

   • Tak snad vás třeba potěší, že se chceme zaměřit na startupovou scénu….

Nahoru