Dnes vyšlo 15 článků

Mokré fotografie: Sen Michala Kolesy

Svět je obrovský, a tak si na něm každý najde někoho, ke komu by se nejlépe hodil. Občas se jen musíte porozhlédnout za hranicemi rodného města (například za hranicemi Rakovníka). Můžete zkusit hledat třeba na internetu. Ten je totiž plný mnoha podivných věcí. Nám se zrovna podařilo vypátrat ženu, která by se dokonale hodila k jednomu z našich redaktorů.

Tato sada fotografií je poněkud zvláštní. Michal Kolesa by ale určitě řekl, že jsou to ty nejvíce sexy záběry, které by žádné správné slečně neměly chybět mezi fotografiemi na Facebooku a na Instagramu a rozhodně by měly být v portfoliu každé modelky. Nenechte se ale zmýlit, daná žena jako modelka nevypadá, krásu jejím fotografiím dodává voda. 🙂

Všichni, kdo Michala neznají, si musí říkat, že to prostě nedává smysl. Že jim snad něco uniklo. Jsou lehce zmatení. Vidí ženy v mokrém oblečení všichni tak úžasně? Dívají se lidé rádi na babičky v oblečení, na které si nalijí vodu? A tahle žena to navíc dělá celé roky, jak můžete vidět z věkových rozdílů na těchto fotografiích. Dostává za to snad zaplaceno? Kdo to je?

My, kteří Michala známe, ale víme, že takoví lidé prostě existují. Lidé mají různé zájmy a úchylky, někdo neodolá čokoládě, někomu nedá spát láhev vína. No a jsou i takoví, které fascinuje voda. Nebo ženské plavání, mokré ženy a ženy v mokrém oblečení.

Je však opravdu těžké říci, zda by si Michal s ženou na fotografiích rozuměl. Našemu Plaváčkovi se totiž aspoň líbí plavající ženy, ovšem tato milovnice vody se zřejmě kochá svými vlastními mokrými fotografiemi. Nebo že by je fotila pro nějakého muže? Kdo ví, třeba čeká na Michala, protože on je jediný, kdo může krásu jejích fotografií opravdově ocenit. 🙂

Musíme ale zmínit, že Michal má možná vážnou konkurenci. Tyto fotografie už totiž zhlédlo 65 000 lidí a 1524 z nich jim dalo “like”.

mokreFotografie1

mokreFotografie2

mokreFotografie3

mokreFotografie4

mokreFotografie5

mokreFotografie6

mokreFotografie7

mokreFotografie8

mokreFotografie9

mokreFotografie10

mokreFotografie11

mokreFotografie12

mokreFotografie13

mokreFotografie14

mokreFotografie15

mokreFotografie16

Zdroj: Break

Komentáře

Nahoru