Tisková zpráva: MojeDopravní.info – dopravní informace na míru pro D1 i celou ČR

MojeDopravní.info – dopravní informace na míru pro D1 i celou ČR

Společnost INTENS Corporation s.r.o. spustila v polovině září 2013 novou službu zaměřenou na poskytování dopravních informací v ČR.

Portál www.MojeDopravni.info nabízí nejen informace o uzavírkách, dopravních nehodách, apod., ale i o aktuálních cestovních dobách a zdrženích. Uživatelé mohou dopravní informace získávat prostřednictvím mobilní aplikace pro OS Android, e-mailem nebo prostřednictvím SMS.

V návaznosti na zvyšující se výskyt kolon na rekonstruované dálnici D1 byla upravena vnitřní logika systému a vydána nová verze mobilní aplikace pro OS Android. Došlo ke zkvalitnění identifikace dlouhých kolon a výpočtu časových zdržení v jednotlivých omezeních a uzavírkách. Uživatelé tak mají k dispozici podrobné informace o stavu dopravy na D1 i ostatních komunikacích v ČR.

MojeDopravní.info nabízí uživatelům vysoký stupeň personalizace – zadání konkrétních tras (do práce, na chalupu, atd.), typů požadovaných informací a mnoha dalšího.

Vyhoví tak specifickým požadavkům pravidelně dojíždějících i tzv. svátečních řidičů.

Více informací získáte na www.MojeDopravni.info, mobilní aplikace ke stažení na GooglePlay

Kontakt:

Tomáš Stárek – starek@intens.cz

INTENS Corporation s.r.o.

Boleslavova 36

140 00 Praha 4

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru