Modulární mobilní kancelář, aneb pracujte odkudkoliv!

Designérské studio Los Osos z Oregonu pro společnost Coroflot vytvořilo modulární mobilní kancelář, která může jednoduše cestovat se zaměstnanci, kam se jim jen bude chtít. Je ideálním řešením například pro malé firmy, které se rozhodnou, že si udělají pracovní výlet a spojí tak příjemné s užitečným!

coroflot-los-osos-mwu-designboom-1800-FIX

V podstatě se jedná o vůz a modulární kancelář v jednom. Každá firma si v rámci tohoto systému může přizpůsobit kancelář vlastním potřebám a při práci jednoduše cestovat po světě. Kancelář je překvapivě prostorná a nechybí v ní pracovní desky, sezení nebo malá kuchyňka. Je zde zkrátka vše potřebné!

coroflot-los-osos-mwu-designboom-05

coroflot-los-osos-mwu-designboom-06

coroflot-los-osos-mwu-designboom-01

Systém, který studio Los Osos vytvořilo pro firmu Coroflot, může být využitelný jako dynamický kancelářský prostor, ale také jako maloobchod nebo showroom.

zdroj/foto: designboom.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru