Modrá smrt na iPhonu 5S

Modrá smrt na iPhonu 5S

Také jste si vždycky mysleli, že „modrá smrt“ je jen doménou Windows? Ano, zatím to tak skutečně bylo a Windows byly tímto problémem proslulé. Ovšem od dnešních dob je vše jinak. Na modrou obrazovku smrti narazíte i na iPhonu 5S.

iOS7 je stále plný chyb. S modrou smrtí se však setkáte pouze na nejnovějším iPhonu 5S. Nechvalně známá obrazovka BSOD se objevuje při multitaskingu. Problém vzniká při spuštění kancelářského balíku iWork (který je mimochodem přímo od Applu) i jiných aplikací. Celý displej prostě zmodrá a zařízení se restartuje. Dokazuje to například následující video.

Apple již vydal iOS 7.0.2, kde opravil bezpečnostní chybu se zámkem obrazovky, ale tato verze neřeší problémy s restartováním. Na problém již upozornilo několik lidí na fóru podpory a rovněž spousta uživatelů Twitteru vyjádřila svoji frustraci.

Uživatelé byli zmateni, jestli mají opravdu smartphone od Applu.

A nejparadoxnější se jim zdálo, že problémy způsobuje často i aplikace přímo od Applu.

V současné době prý Apple pracuje na iOS 7.0.3, kde by měly být pro změnu opraveny chyby s iMessage, takže opravovat se prostě nestíhá. Kromě toho se již připravuje nový iOS 7.1.

Zdroje: The Verge, The Next Web

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru