Dnes vyšlo 1 článků

Modrá je dobrá?

Co je v nepořádku se psem, který se tři dny chodil dívat na modrou zeď? Někteří říkají, že vidí duchy, jiní, že je nadrogovaný. Video zkamenělého psa zírajícího na modrou plochu autobusové zastávky obletělo celý svět. Ve čtvrti Stefanelli v argentinském městě General Roca, kam se zvíře na zeď chodí dívat, jej místní pokřtili jako „Chicho.“

Proč se Chicho stále chodil dívat na tuto zeď? Důvod zůstává ověnčený tajemstvím. Okolí vrhá snad všechny druhy teorií. Někteří říkají, že čeká na svého majitele, druzí, že pes vidí duchy. Jiní, že na té modré zdi je něco, co poutá jeho pozornost.

Čeká na něco?

Říká se, že pes je zdravý. A možná, stejně jako čekající Richard Gere v Nevěstě na útěku, i Chicho zůstává u zastávky čekat. A to třeba na svého majitele. Lidé natočili mnoho videí, která zobrazují hned několik pokusů o odtržení psa od zdi. Nikomu se to však nepovedlo. Chicho od zdi prostě ne a ne odtrhnout zrak. Pes přitom není hluchý ani slepý. Místní obyvatelé tvrdí, že když na něj volají – pes reaguje.

 Chicho

Podle  veterináře strávil pes před zdí minimálně tři dny. Občas si na chvíli někam odskočil, ale za chvíli byl opět zpátky a zaujal své staré místo.

Konec spekulacím

Pes se ve skutečnosti jmenuje Indio a má svého páníčka. Čas, který netráví zíráním do zdi tráví u svého majitele. Pro jeho chování ale neexistuje prozatím žádné vysvětlení. Tak, či onak. Indio se už na zeď hodně dlouho nepodívá –  majitel se o svého psího miláčka kvůli  internetové slávě obává natolik, že ho pouští jen na dvorek.

Zdroje: Text/ elespectador.com. Foto: facebook.com

Vystudovala dvouobor Česká filologie-Mediální studia na FF UP v Olomouci. Ve volném čase ráda vysedává s dobrou knížkou po kavárnách. Odmala se věnuje házené a hře na příčnou flétnu. Učí se italsky, je ráda ironická, a naopak nesnáší aroganci.

Komentáře

Nahoru