Dnes vyšlo 15 článků

MODOBAG: První motorizovaný a jezdící kufr na světě

Inteligentní zavazadlo vás přepraví třikrát rychleji přes letištní či nádražní halu, než kdybyste šli pěšky. Výsledkem kombinace zavazadlového designu s vyspělou motorizovanou technologií je jezdící funkční a praktický kufr. A jezdit na něm je dokonce zábava.   

Chytré zavazadlo jménem Modobag spojuje výhody standardního kufru s různými inovacemi (GPRS a GSM port, dva porty USB pro nabízejí). Cestování se stává mnohem jednodušší, protože když nebudete stíhat spoj, stačí nasednout na zavazadlo a jet. Nespornou výhodou je, že budete mít neustále nabitý telefon a nebudete mít problém s chytání signálu. Modobag vyřeší veškeré problémy a zajistí hladké cestování.

3o6ZsZhupW51i8KuB2

Jedná se o nejlepší zavazadlo, jaké jste si kdy mohli přát. Zdroj: IndieGoGo

Modobag může jezdit 8 km/hod v uzavřených prostorech a 13 km/hod v otevřených prostorech. Kufr je ideální společní na cesty pro všechny věkové kategorie.

Určitě už jste někdy seděli na podlaze letištní haly a čekali, než se vám nabije telefon či jiné zařízení. Modobag vám poskytne nejen dva USB porty, ale zároveň polstrované sedadlo. Už nebudete muset hledat místo k sezení či volnou zásuvku. Nechybí praktické kapsy pro notebook, telefon či tablet.

modobag77565-7565_iuxto5

Stačí sednout a jet. Zdroj: IndieGoGo

Modobag je osazen baterií, která se dokáže nabít na 80 % během 15 minut. A plné nabití je za méně než 1 hodinu. Přiloženou nabíječku stačí zapojit do jakékoliv standardní americké zásuvky (případně koupit adaptér). Lithiová baterie, která používá nejnovější patentovanou technologii nanokrystalů, je schválena organizacemi OSN, TSA, FAA a IATA. Životnost baterie je 4 000 plných nabíjecích cyklů.

Photo_Feb_16_11_38_32_AM_x7kzno

Inteligentní zavazadlo je praktické. Zdroj: IndieGoGo

Inteligentní zavazadlo má rozměry 56 cm na délku, 23 cm na šířku a 36 cm na výšku. Váha je 8,6 kilogramů a nosnost je 118 kilogramů.

Zavazadlo Modobag hledá podporu na crowdfundingovém portálu IndieGoGo, kde kampaň doposud získala přes 156 tisíc dolarů, přestože jejím cílem bylo vybrat 50 tisíc dolarů. A ještě zbývá 25 dní do konce kampaně.

Zdroj: IndieGoGo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru