Dnes vyšlo 15 článků

MODIUS: Technologie, která vám pomůže zhubnout

Kdo by si dnes nepřál zhubnout pár kilo a mít celkově zdravější tělo? Hubnutí je téma, které dnes u nás řeší většina obyvatel. Neurovědci na Univerzitě v Kalifornii vyvinuli revoluční technologii, která pomůže snížit tělesný tuk díky signálům, které vysílá do mozku. Tato technologie, která získala název MODIUS, nyní vede na crowdfundingové platformě Indiegogo na plné čáře.

modius

Neurovědci z Kalifornské univerzity vyvinuli revoluční technologii, která pomůže snížit množství tělesného tuku v těle. Funguje na principu vysílání signálů do části mozku, kde je kontrolováno ukládání tuku a přirozeně je tak změněn metabolismus, který více pálí tuky.

ukfyxn5k54ghyj3fx4m0

Generální ředitel a spoluzakladatel Jason McKeown říká;

“Moderní diety nefungují. Lidé dnes celosvětově bojují s tím, že by měli udržovat své tělo zdravé a štíhlé, což vytváří obrovský tlak nejen na jednotlivce, ale také na zdravotní péči. Je však dokázáno, že nezdravý přírůstek hmotnosti je otázkou, kterou kontroluje část našeho mozku. MODIUS je jednoduchá technologie, která umožňuje mozku ovládat metabolismus a spalovat tak více tuků.“

MODIUS funguje u každého

U všech lidí, kteří používají MODIUS, byl zaznamenán úbytek tělesného tuku až o 16 %. Změny také byly zaznamenány v inzulinu a leptinu (hladový hormon), a to tak, že chuť na jídlo byla snížena. S technologií MODIUS lidé přirozeně hubnou, aniž by museli rapidně zvyšovat množství tělesné aktivity.

csmz9jrvaivqxgasa9hh

MODIUS je zcela bezpečný

Modus používá nízkoúrovňový elektrický impuls k nepřímému stimulaci hypotalamu. Tato stimulace je interpretována mozkem jako signál pro ukládání menšího množství tělesného tuku. Dochází k aktivaci metabolismu a snížení pocitu hladu.

Snadné použití

Použití technologie MODIUS je snadné. Produkt totiž vypadá jako sluchátka, která si jednoduše nasadíte a věnujete se svým každodenním činnostem. MODIUS je propojen s aplikací, kterou si snadno nainstalujete na svůj chytrý telefon a stačí ho používat 45 minut denně.

Více informací o produktu MODIUS naleznete na crowdfundingovém webu Indiegogo, kde byl první prototyp nabízen za 450 USD, tedy cca 11 250 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

 

Komentáře

Nahoru