Dnes vyšlo 15 článků

Moderní způsob podnikání – virtuální sídlo

Moderní způsob podnikání – virtuální sídlo

Chcete mít sídlo firmy na lukrativní adrese a ušetřit přitom nemalé finance? A slyšeli jste už někdy pojem virtuální sídlo?

Firmy poskytují virtuální sídla nebo virtuální kanceláře svým zákazníkům – podnikatelům. Adresa takového virtuálního sídla je běžně zapsaná v obchodním rejstříku jako sídlo firmy. Ze slova virtuální je vám jistě jasné, že se nejedná o skutečné využívání fyzických prostor. Jde jen o adresu.

A proč by někdo o tohle měl zájem?

Nejčastěji si virtuální sídla zřizují podnikatelé, kteří skutečnou kancelář nepotřebují (například z důvodu, že pracují doma). Dělají to kvůli úsporám, virtuální sídlo je vyjde pochopitelně levněji. Virtuální kanceláře využívají také ti, kterým z nějakých důvodů nebylo dovoleno zaregistrovat si sídlo tam, kde mají skutečnou kancelář. No a konečně důvodem může být i touha po prestižnější adrese firmy. Je pochopitelné, že známější adresa přitáhne více zákazníků.

Virtuální sídla si můžete pořídit i u společnosti https://www.mojesidlo.sk/. Ta se pyšní i výhodou stabilní a neměnné adresy, protože nemovitosti, jejichž adresy poskytuje svým zákazníkům, skutečně vlastní. Společnost nabízí i online evidenci doručené pošty. Sleduje, jaká pošta vám chodí do vašeho virtuálního sídla a vždy vás o ní informuje.

Komentáře

Nahoru