Tisková zpráva: Moderní manažerské vysílačky s univerzálním využitím

PTT (push to talk) vysílačky, které v rámci své sítě provozuje Air Telecom (jako jediný z mobilních operátorů), stále nabízí široké využití v nejrůznějších oblastech. Jsou vhodné pro dispečinky taxislužeb a autodopravy, pro koordinaci ve stavebnictví, obsluhu skladů, supermarketů, organizátory a pracovníky technické podpory kongresů, sportovních či kulturních událostí (divadla, kina, festivaly) až po filmové štáby nebo bezpečnostní agentury.

Vysílačky vynikají akčním radiem po celé České republice, nejen na krátkou vzdálenost, a širokým polem využití – od volnočasových aktivit, přes organizační i technickou podporu pořadatelských akcí, kongresů až po firemní využití.

Klasické mobilní hovory, SMS nebo stahování dat
Vysílačky typu ZTE G-420, které Air Telecom využívá, umožňují kromě hlasového spojení v podobě osobní nebo skupinové komunikace, také klasické telefonní hovory, posílání SMS nebo vysokorychlostní připojení k internetu. Jedná se tedy o moderní manažerské přístroje, které ve své podstatě dokáží zastoupit mobilní telefon.

Vestavěná GPS i komunikace mimo CDMA síť
Vysílačky jsou opatřeny také nouzovým nezávislým tlačítkem pro krizové případy (které ocení například řidiči kamionů, pracovníci ochranky, turisté na horách apod.), dvojitým mikrofonem, reproduktorem, rozměrným displejem, MP3 přehrávačem a podporuje paměťové karty. Výhodou je vestavěný GPS modul a funkce DMO, která umožňuje přímou komunikaci mezi vysílačkami i v místě, kde není dostupný signál CDMA sítě.

Výhody PTT vysílaček ZTE G-420 od Air Telecomu:

–          možnost rovnocenné skupinové i osobní komunikaci s ručními i vozidlovými stanicemi v síti CDMA

–          celoplošný dosah, vysoká přenosová kapacita a bezpečnost komunikace

–          možností mobilního hovoru, posílání SMS zpráv a připojení k internetu

–          minimální rozměry

–          nouzové tlačítko tísňového volání

–          snadné přepínání profilů a vypnutí zvuku pomocí rychlé klávesy

–          barevný displej 64 tis. barev, české menu

–          polyfonní vyzvánění, jasný a čistý zvuk

–          selektivní volba skupiny (Group Watching)

–          outdoorové provedení s odolností proti prachu, vodě i nárazu

–          společný telefonní seznam pro vysílačkové i telefonní kontakty

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru