Tisková zpráva: Moderní bezdrátová pevná linka: úspora za volání, zřízení i na místech bez telefonní přípojky a internet jako bonus

Dnešní bezdrátová pevná linka Vám poskytne výhody moderního volání za výrazně nižší peníze, než které Vás stojí měsíční účet za mobil. Na rozdíl od klasické pevné linky, nevyžaduje telefonní přípojku, lze ji libovolně přemisťovat a lze z ní telefonovat (díky CDMA síti) i v těch místech, kde mobilní telefon signál postrádá.

Nejvýhodnější tarify pro domácí linku dlouhodobě nabízí U:fon od společnosti Air Telecom. Volat z ní můžete jak na jinou pevnou linku, tak na mobily nebo do zahraničí. U:fon nabízí nízkou cenu volání z pevné linky do všech sítí za pouhou 1,50 Kč za minutu. To je méně, než volání z mobilu na mobil u většiny paušálních mobilních tarifů nebo u akčních nabídek předplacených služeb. V tarifech, jejichž výši si sami volíte podle svých potřeb, máte samozřejmě zahrnuty volné minuty, které můžete čerpat jak v rámci volání na pevnou linku, na mobily, ale i za volání do pevných sítí v třiceti zahraničních destinacích (např. Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko, USA nebo Rusko).

Telefon i na místech bez signálu
Bezkonkurenční výhodou, kterou pevná linka U:fona nabízí jako jediná na trhu, je samotný telefonní přístroj a použitá CDMA technologie. Telefon nevyužívá klasickou pevnou přípojku, ale funguje bezdrátově v síti U:fon. Díky tomu lze zřídit pevnou linku i v místech, kde není telefonní přípojka zavedena, například na chalupě – ať už ji máte na samotě u lesa nebo třeba na horách. Se svými blízkými si tak můžete povídat, i když si vyjedete odpočinout mimo civilizaci.

Internet jako bonus pevné linky
Stále více lidí ve věku 60 plus dnes usedá k počítači a komunikuje prostřednictvím internetu. Ať už s cílem vyhledat praktické informace o zdraví, financích nebo možnostech kulturního vyžití v okolí, nebo najít spřízněnou duši na některé z webových stránek zaměřených na seznámení. Výjimkou nejsou ani senioři, kteří ovládají volání přes Skype, sledují své přátele na Facebooku nebo vzpomínají na hity svého mládí na serveru Youtube.com. Internet zkrátka otevírá dveře i lidem, kteří by jinak byli osamělí nebo se doma nudili. S pevnou linkou od U:fona můžete mít neomezený internet už za cenu 350 Kč měsíčně.

Kdy se pevná linka vyplatí?
• Chcete-li ušetřit peníze za telefon
• Trávíte-li více času doma
• Máte chalupu v místech, kde není signál mobilního operátora nebo standardní přípojka na telefon
• Chcete volat do zahraničí – z pevné linky se Vám volání vyplatí mnohem více než z mobilu
• Chcete společně s pevnou linkou využívat i výhodné připojení k internetu

Další informace na https://www.airtelecom.cz/cs/osobni/volani/domaci-linka .

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru