Modelky oblečené jako váš oblíbený prohlížeč

Modelky oblečené jako váš oblíbený prohlížeč

Módní fotografka Viktorija Pashuta nedávno na svoje stránky umístila článek „ Co kdyby holky byli internetovými prohlížeči.“ Celkem je zde zobrazeno 5 internetových prohlížečů a každý z nich má svoji vlastní osobnost. Který je ten „váš“?

1) Internet Explorer

Internet Explorer je nejpoužívanější internetový prohlížeč. Asi i proto hlavní rys osobnosti tohoto modelu je křiklavost.

01exp

 

2) Mozilla Firefox

Tento v pořadí 3. nejpoužívanější prohlížeč reprezentuje slečna v červeno-modré barevné kombinaci.  Tento model by měl být hlavně sexy.

02fire

3) Opera

Dojem z Opery kazí překlep v nadpise – místo „Opera“ je v něm napsané „Opeta“ („t“ leží vedle „r“). Nicméně to neubírá nic na kráse teto elegantní modelce, která reprezentuje 5. nejpoužívanější prohlížeč.

03opeta

 

4) Google Chrome

Tento relativně mladý, ale i přesto 2. nejrozšířenější prohlížeč společnosti Google je reprezentován modelkou, pro kterou je užitek na prvním místě.

04chrome

 

5) Safari

Posledním modelem je představitelka Safari od Apple, což je 4. nejpoužívanější prohlížeč. V první řadě lze vidět, že tento model je trendy.

05safari

Zdroj: pashutaphotography.com, buzzfeed.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru