Dnes vyšlo 15 článků

Mobilní televize od T-mobile už si zákazníci musí platit! Operátor potvrdil konec testování

Mobilní televize od T-mobile už si zákazníci musí platit! Operátor potvrdil konec testování

Až do února testoval T-mobile internetové televize a služba tak byla zdarma. To se však v pondělí změnilo a operátor s televizí v mobilu či tabletu vstupuje plně na komerční trh, kde bude soupeřit například s O2. Zákazníci díky této službě mohou na svých elektrických krabičkách naladit i desítky programů. V pondělí na to upozornil portál Lupa.cz.

T-mobile přichází s dvěma tarify, které se liší cenou i počtem nabízených programů. Tarif Start za 119,- nabízí 17 televizních stanic. O něco dražší tarif Komplet, který vás vyjde na 299 Kč/měsíc, má rovnou 32 programů. V čem se však T-mobile a O2 liší je pro koho tyto služby poskytují. Zatímco O2 nabízí mobilní televizi i lidem s jiným operátorem, tak u T-mobile si jí může zřídit pouze jejich klient s paušálem.

Jak vlastně mobilní televize fungují?

Mobilní televize zapnete přes aplikace, které jsou dostupné na dva nejpoužívanější operační systémy iOS a Android. V appce můžete nastavit například přehrání staršího pořadu stanice či nahrávat a ukládat, co se vám zlíbí. Měsíční předplatné vám umožňuje mít mobilní televizi v tabletu i v telefonu zároveň (maximálně tedy dvě zařízení).

Pro mobilní televizi potřebujete minimálně zařízení, které bude mít dvou jádrový procesor, 265 MB RAM a připojení o rychlosti 400 kb/s. Lidé, kteří mobilní televizi testovali zdarma, mají nyní dvě možnosti. Buď zaplatí předplatné a nebo jim bude služba od 15. února vypnuta.

Zdroj: Lupa.cz

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru