MobilMania představila Lenovo Wide Shit

MobilManii se v pondělí povedl skvělý překlep. Nebo to nebyl překlep? Kdo ví. Možná jen autor příspěvku vyjádřil svůj názor na daný telefon. Každopádně tím přitáhl velkou pozornost.

V červnu má přijít na trh Lenovo Vibe Shot – mobil pro všechny vášnivé mobilní fotografy. Bude stát okolo 10 tisíc korun, bude mít pětipalcový displej a 16 Mpx foťák. Vlastně vypadá docela hezky, pokud si potrpíte na větší placky, které se vám pomalu nevejdou do kapsy.

To samé si očividně myslel někdo z MobilManie, kdo článek sdílel na jejich Facebooku. Jeden z nejlepších fotomobilů na trhu v něm totiž nazval „Wide Shit“.

mobilmania

Wide Shit už od pohledu

Uživatelé se v komentářích dohadovali, zda se jen někdo spletl, či zda chtěl vyjádřit svůj názor. Většina z nich ale dospěla k tomu, že se jedná jen o překlep. Ve článku totiž mobil hodnotí dost pozitivně.

preklep

Shrnuli recenzi do názvu

Potvrdili to pak i v MobilManii. I a O jsou na klávesnici hned vedle sebe.

soc_cite

Překlepem se chlubí i pod článkem

Ze svého omylu ale dokázali se vtipem vybruslit. Každý se občas splete nebo překlepne a tohle bylo skutečně povedené. Příspěvek s Wide Shit totiž vyšel nejen na facebookovém účtu MobilManie, ale taky na jejich Twitteru a Google+.

omg

Prý překlep

Mimochodem nepřijde vám zvláštní, že se přepsali ve dvou slovech? Kdyby to bylo “Vibe Shit”, dal by se překlep pochopit. Ale “Wide Shit”?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru