Dnes vyšlo 15 článků

Mobil, který složíte jako papírový ubrousek, přijde na trh v lednu

V lednu příštího roku se na světovém trhu objeví první smartphone, který se bude pyšnit skládací konstrukcí. Chytrý telefon se bude skládat jako papírový ubrousek. Pod tímto unikátem se podepíše jihokorejský Samsung.

Dle uniklých informací by společnost Samsung měla smartphone představit začátkem příštího roku na světově proslulém počítačovém veletrhu International Consumer Electronics Show (CES), který se odehrává v americkém Las Vegas.

Jihokorejský výrobce elektroniky spekulace doposud nepotvrdil, což není překvapující, neboť firmy své produkty nekomentují do jejich oficiálního představení.

Jak by měl chytrý telefon vypadat?

Už v loňském roce zástupci elektronického giganta Samsung prezentovali, jak by takový mobilní telefon mohl vypadat. V podstatě by se jednalo o dvě zařízení v jednom – tablet a chytrý telefon. Pokud nebudete chtít zrovna využívat tablet, složíte ho na klasický smartphone, který schováte jednoduše do kapsy.

samsung-project-valley

Konstrukce se dá složit jako papírový ubrousek

Samsung se zakřiveným displejům věnuje již delší dobu. V letošním roce představil vlajkovou loď Galaxy S6 edge, která vyniká displejem na třech stranách. Nicméně na více informací o konstrukci, která by se dala složit, si musíme počkat ještě pár měsíců.

Zdroj: Ibtimes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru