Dnes vyšlo 1 článků

Mňam dopíči: viral zaplavil sociální sítě svými meme

Mňam dopíči: viral zaplavil sociální sítě svými meme

Na sociálních sítích se vše šíří rychlostí blesku a na rychlosti přidá oblíbenost a často také nesmyslnost. „Je to tak hloupé, až je to geniální“ – tak by se dalo popsat meme Mňam dopíči, které se objevilo ve feedu snad každého uživatele Facebooku.

A co vůbec tahle nově ustálená fráze znamená? Jestli se domníváte, že ji vymyslel nějaký gurmán, můžete mít pravdu nebo se mýlit. Ani my nevíme, kde se tato virální hláška vzala. Víme jen, že se poprvé objevila v meme komixu. Mňam do píči je synonymem: hezké, zábavné, chutné. Největší rozmach téhle hlášky byl v minulém týdnu. Nejprve se objevil na několika facebookových profilech a pak se dostalo do celého Facebooku. Nyní se na Facebooku množí reakce,komentáře a fotomontáže na toto téma.

63826_Mnam-dopici-je-vsude-Nejlepsi-ceske-meme-roku-zerou-vsichni

 

53729313_1412516152224603_3921890931837501440_n

Jedním možným vysvětlením, jak Mňam dopíči vzniklo je video na YouTube z roku 2017. Na videu je „macack prdelový“, který se horlivě dožaduje pochutin a alkoholu. Video je od autorů stránky jménem „Komiksy o hovně“,které se postarali o jeho propagaci.

Zdroj, foto: facebook.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru