Dnes vyšlo 15 článků

mLink.cz v prodeji za čtvrt milionu

mLink.cz v prodeji za čtvrt milionu

Dnes v pozdních hodinách byla otevřena aukce jednoho z nejznámějších českých reklamních systémů – mLink.cz. Provozovatel systému, pan Petr Vadlejch, si jej cení na minimálně čtvrt milionu, jelikož tuto částku nastavil jako vyvolávací. V rozmezí aukce jsme se dozvěděli například informace o obratu systému, který v měsíci únoru 2010 činil 60.000 Kč. Aukce teprve začíná a my nevíme její konec, uvidíme, zda-li se nalezne kupec a systém koupí. Pokud ne, poběží u aktuálního majitele.

mLink.cz je reklamní systém nabízející reklamu placenou na dobu zobrazení. Systém nabízí tři typy reklam. Reklamní lištu umístěnou v horní části stránky, různé bloky reklam a samozřejmě reklamní bannery. Každá reklama je funkční po dobu minimálně jednoho měsíce. Systém působí na českém a slovenském trhu již téměř jeden rok a naleznete jej jak na adrese mlink.cz, tak i mlink.sk.

Systém má dle informací v aukci 1150 klientů a další pravidelně investující inzerenty a nezapomněl se pochlubit ani svojí Facebook stránkou. Pro koupi ihned je nastaven BIN 450.000 Kč, vyvolávací cena je stanovena na již zmíněných 250.000 Kč.

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru