Mladík šokoval rodiče: Mezi jejich dvěma návštěvami zhubl o 60 kilogramů!

Když chce syn své rodiče překvapit, tak jim většinou přichystá buď příjemnou večeři, anebo je překvapí negativně v podobě obrovského nepořádku po jím organizované party. Lucas Irwin se ve svých pětadvaceti letech postaral o mnohem větší překvapení, které teď koluje internetem nejen na Youtube. Jak už jste jistě zjistili na videu, zhubl mezi dvěma návštěvami rodičů celých 60 kilogramů.

Těžkotonážní mladík hubl jen jeden rok

Šok rodičům Lucas mohl způsobit zejména proto, že s nimi nežije a pravděpodobně ani nekomunikuje prostřednictvím videohovorů přes Skype či jiný program.

Když tedy rodiče odjížděli od Lucase s tím, že se za půl roku zase uvidí, vážil mladík celých 136 kilogramů. Rodiče jej samozřejmě milují, a tak ji ani nijak nevadila Lucasova extrémní hmotnost.

Lucas Irwin

Překvapení na Vánoce

Když Lucas po roce přijel k rodičům na návštěvu, tak nestačili věřit svým očím. Lucas moment překvapení samozřejmě zachytil na kameru, kterou instaloval v domě rodičů před setkáním s nimi. Jejich reakcí byl prakticky šok. Stačili ze sebe vydat pouze klasické americké: Ó, můj bože!

Jak to vlastně Lucas dokázal?

Lucasova dieta byla v podstatě jakousi klasikou, kdy si dopřál místo spousty jídla dostatečné množství pohybu. Chodil každý den celkem pět mil, respektive v přepočtu 8 kilometrů.

Svůj každodenní příjem kalorií zredukoval na 1350. Dokázal tak něco, o co se snaží spousta jiných lidí za pomocí obrovského množství diet.

Zdroj: https://shine.yahoo.com/ellen-good-news/best-surprise-ever-guy-shocks-family-130-pound-184600417.html

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru