Mladík drží rekord, na ruce má 41 tetování Homera Simpsona

Mladík drží rekord, na ruce má 41 tetování Homera Simpsona

Guinessova kniha je plná bizarních rekordů, které se leckdy rozporují s lidským rozumem. Mezi těmito rekordy lze najít i mladíka z Nového Zélandu, který má na své ruce 41 tetování s hlavou Homera Simpsona. 

Asi netřeba představovat Guinessovu knihu rekordů, která vlastně neobsahuje nic jiného než bizarní rekordy, které jednoduše nedávají smysl. Najdete zde chlapy s kilometrovými vousy, ženy s dlouhými nehty, apod. Není asi ani překvapení, že do této kategorie patří také tetování animované postavy na těle. Tento rekord však našel svého nového majitele. Tím je 27 letý Lee Weir z Nového Zélandu. A čím se může chlubit?
tetovania2_zps285d9e2a

41 tetování Homera na jedné ruce

Svůj rekord si zasloužil kvůli své ruce, která je plná žlutých postaviček z animovaného seriálu. Lee se totiž rozhodl na jeden rok seknout s alkoholem a peníze investovat. Jak již děj napovídá, své peníze svěřil do rukou tatérů, díky kterým má na své ruce 41 tetování s postavičkou Homera Simpsona z oblíbeného amerického seriálu.

tetovanie5_zpscedb8852

Další rekord týkající se rodinky Simpsonových

Zajímavý rekord, avšak ne jediný, který se týkal této žluté rodinky. Za zmínku stojí například ten z roku 2012, kde se dvojice z Kalifornie dívala na tento seriál 86 hodin a 37 minut v kuse. 

tetovanie_zps7749ea17 tetovanie4_zpsa26fdac3 tetovania3_zps6075d37b tetovanie6_zps2a2ab63aZdroj: www.guinnessworldrecords.com

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru