Mladá Ukrajinka se na Instagramu chlubí řasenkou z paluby sestřeleného letadla

Mladá Ukrajinka se na Instagramu chlubí řasenkou z paluby sestřeleného letadla

Ekaterina Parkhomenko nemá ani trošku úcty k tragédii, která se stala. Naopak se díky ní snaží zviditelnit. A že se jí to daří! To, že se na sociálních sítích chlubí fotkou řasenky, která patřila někomu ze sestřeleného letadla, se teď probírá po celém světě.

Na Instagram si lidé fotí kdeco

Mladá žena z Ukrajiny vyvolala pěknou vlnu pobouření. Na Instagramu má totiž fotku své ruky, ve které drží řasenku. Nebylo by na tom nic tak zvláštního, vždyť na Instagram si lidé fotí různé blbosti. Jenže korunu tomu dodává ten popisek.

„Řasenka z Amsterdamu, přesněji řečeno z pole. No, jistě chápete.“

rasenka-ukraine

Ruská a ukrajinská média sice vysvětlila, že příspěvek může být falešný, ale prý se zdá být pravý. Jedinou věcí, která vás zarazí, zřejmě je, kde tu řasenku sebrala. K tomu se ale nabízí jednoduché vysvětlení. Prý ji má od známého zloděje.

Znechucení lidé se jejího účtu zbavili

Žena, která žije v obci Torez v blízkosti havárie, na Instagramu vystupovala pod jménem @zolotosya. Jak to tak ale vypadá, účet byl hacknutý. Tolik diskutovaný obrázek s řasenkou z letadla už tam nenajdete.

ekaterina2

Kromě oznámení, že byl účet hacknutý, tam najdete ještě tenhle obrázek. Ten si z Ekateriny dělá akorát legraci. Paroduje její frázi „z pole, vždyť víte“.

Ostatní uživatelé Instagramu na fotku reagovali se značným znechucením. Nebo s ironií. Prý je vlastně fajn, že nejedla jídlo, které bylo v letadle. Ekaterina ale odpověděla:

„Chceš, abych ti poslala taky fotku jídla? Spodního prádla? Stolice?“

Navíc se hájila tím, že je separatistka a že se po nedávných ukrajinských událostech cítí fakt rozzuřeně. Jenže ani to ji neopravňuje k publikování takových neuctivých fotek.

Není jediná. Nikdo jiný se tím ale nechlubí na sociálních sítích

Jak se ale ukazuje, není něco takového vůbec ničím zvláštním. Prý se kolem letadla objevilo více lidí, kteří tam sbírali peníze a šperky obětí. Jeden novinář prý kolem viděl už jen prázdné peněženky. A rodina jedné z britských obětí veřejně oznámila, že z bezpečnostních důvodů nechala zablokovat kreditní kartu.

trosky-letadla

Mezi troskami se toho dalo hodně najít. Teď už byste ale přišli pozdě.

Zdroje: Telegraph, DailyMail

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru