Dnes vyšlo 15 článků

Mladá fronta koupila specializované stránky Cnews.cz

Vydavatelství Mladá fronta, které je pod křídly Františka Savova, oznámila další akvizici. Od brněnské společnosti Extra Publishing, která je pod vedení Pavla a Ivana Pospíšilových, koupilo stránky Cnews.cz specializované na informační technologie.

Webová stránka Cnews.cz byla spuštěna v dubnu 2010, přičemž na své kontě má už na 50 tisíc materiálů vztahující se k mobilům, počítačům a internetu jako takovému. Obsahuje také recenze, testy a návody. A součástí rozsáhlého portálu je diskuzní fórum.

cnews

„Web Cnews.cz má pro nás potenciál, který umíme dále rozvíjet. Pozitivní zkušenosti máme už s takto zaměřenými weby, které byly součástí nedávného odprodeje. Cnews.cz má navíc velmi kreativní redakci a vidíme zde zajímavé obchodní příležitosti,“ prohlásil šéf internetové divize Mladé fronty Erik Dvořák. „Další projekty jsou ve vývoji a budou se průběžně spouštět.“

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru