Mjölnir LEGO: další sběratelský kousek pro fanoušky Marvelu

Mjölnir LEGO: další sběratelský kousek pro fanoušky Marvelu

Nejnovější sběratelský kousek od LEGO je splněným snem fanoušků Thora. Stavebnici Mjölnir LEGO lze již nyní předobjednat a sestavit si slavné Thorovo kladivo. Mytologie nám říká, že magické kladivo se skládá ze sil Boha hromu. Pozvednout ho může jen ten, který je toho hoden. LEGO stavebnice se však neskládá z žádné z těchto superschopností.

Thorovo kladivo je v současné době k dispozici k předobjednání na oficiálních nákupních stránkách Lega a jeho cena je 99,99 $. Na jednu objednávku je limit pouze dva kusy. Expedice produktu začne až od 1. března. Produkt je speciálně navržen pro uživatele starší 18 let. Sada LEGO obsahuje celkem 979 dílků a konečný výsledek je údajně 18 palců vysoký a 11,5 palce široký. „Tento prémiový displej, navržený s ohledem na výrobce modelů pro dospělé, dokonale evokuje styl a ducha Marvel Cinematic Universe,“ uvádí oficiální web. LEGO obsahuje minifigurku Thora držícího kladivo a mnoho mini modelů pokladů uložených v Odinově trezoru.

LEGO nabízí svým zákazníkům možnost vrátit zakoupené položky, pokud nebudou splněna jejich očekávání. Všechny výměny musí být provedeny do 90 dnů od přijetí vaší objednávky. Otevřené sady však. musí mít originální e-mail s potvrzením o odeslání nebo potvrzení o odeslání a lze je vrátit pouze za účelem výměny nebo kreditu na zboží.

Zdroj, foto: collider.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru