Mixit představuje Mixitomat, automat plný dobrot

V neděli 1.dubna zveřejnila společnost Mixit své plány na zavedení automatů plných vlastních produktů.  Zpráva vyvolala mezi fanoušky velký ohlas a nápady na vhodné lokace pro jejich umístění se jen hrnou.

„Až budeš pípat hlady v práci nebo ve škole, mám pro tebe něco do zobáčku,“ hlásá stránka odhalující design plánovaných automatů. Firma o svém úmyslu vytvořit automaty – Mixitomaty informovala na 1. dubna, aby zákazníci nebrali novinku jako pouhý aprílový žertík, pravdivost původního facebookového příspěvku raději znovu potvrdila na Velikonoční pondělí.

Zajímavého nápadu se chytli uživatelé Facebooku i návštěvníci webu Mixit.cz a během chvíle stihli dát dohromady celý seznam míst, kde by si nové automaty přáli. Nejčastěji se objevily návrhy na nemocnice, základní školy, zoo, letiště nebo školky. Pokud se realizace podaří mohly by stávající automaty se sladkostmi a nezdravými potravinami nahradit zdravé ovocné tyčinky, müsli či ořechy v praktickém balení.

Více informací k projektu společnost zatím neposkytla.

mixit

Mixit funguje na trhu od roku 2010 jako výrobce zdravého mlsání v podobě müsli dle vlastního výběru, sušeného ovoce, sušenek, ovocných tyčinek a dalších výrobků. Během let firma několikrát expandovala a dnes už má vytvořenou širokou síť zákazníků i fanoušků po celé republice. Jejími zakladateli jsou Martin Wallner a Tomáš Huber.

Zdroj text/foto: Mixit.cz

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru