Dnes vyšlo 15 článků

MITOS: Řeší problém s nepraktickým napájecím kabelem

V současné době jsou velice diskutovaným tématem slabé baterie chytrých telefonů, s čímž souvisí jejich poměrně časté nabíjení. A pokud si chcete nabít mobilní telefon v automobilu či při chůzi, pravděpodobně vás bude znepokojovat neustále vypadávající kabel. Po několika měsících se tím může poškodit vstup k napájení.  

Řešení nabízí společnost iBrotech, která hledala na Kickstarteru podporu pro svůj nový produkt jménem Mitos. Cílem kampaně bylo vybrat 20 000 dolarů, což bylo úspěšně splněné. Projekt vybral celkem 28 536 dolarů.

photo-original

Mitos – nový způsob napájení

Mitos je ve své podstatě magnetický kabel a konektor, přičemž tyto dva prvky se spojí a pevně drží. Slouží jak k nabíjení, tak i k připojení přenosného zařízení k počítači. Kromě toho se vyznačuje dalšími výhodami. Je voděodolný, čímž nedochází k poškození kabelu a vstupu k napájení při dešti. Hlava kabelu je navrhnutá tak, že se při ohýbání či vyškubnutí nezlomí a nezničí.

Nezáleží na tom, zda je váš mobilní telefon ve vertikální či horizontální poloze. Nabíječku snadno připojíte jednou rukou.

817cfbded957739b4a6b2baa36e66dfe_original

4407897fe7d3323aedfb41f3539aee61_original

Magnetické spojení mezi kabelem a konektorem je natolik silné, že můžete telefon houpat na kabelu, aniž by došlo k jeho odpojení. Pořizovací cena je 18,99 dolarů (cca 480 Kč). Vybrat si můžete z lightning kabelu pro iPhone/iPad či micro-USB, které používá většina přenosných zařízení.

giphy

Zdroj / Foto: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru