MITON CZ má nový výkonnostní management

Investiční skupina MITON CZ rozšířila své vedení. Už včera jsme vás informovali o tom, že do pozice CEO nastupuje David Špinar, který přechází z českého Googlu. Vedle něj se ve výkonnostním managementu objevují další čtyři zkušení profesionálové, a to Martin Řezáč, Tomáš Zetek, Lucie Winklerová a Michael Zelinka.

Investiční skupina chce novým výkonnostním managementem zajistit rychlejší a úspěšnější rozvoj portfolia. A zároveň chce podpořit expanzi skupiny do zahraničí.

„Nově vytvořený centrální tým Mitonu přináší větší kapacitu a širší tematický záběr, a tím zvýší svůj přínos pro firmy v našem portfoliu. Tato změna je důležitá pro naplňování vize Mitonu rozjíždět se schopnými lidmi úspěšné firmy, které díky technologickým inovacím mění svět k lepšímu. Jak stávající, tak nové firmy Mitonu budou nyní ještě aktivnější a budou mít silné mezinárodní ambice,“ říká Václav Štrup, jeden z partnerů skupiny MITON CZ.

miton

Zdroj: Miton.cz

David Špinar, který přes dva roky působil v české pobočce Googlu a spoluzaložil digitální agenturu H1.cz, nastupuje do pozice CEO. V jeho kompetenci bude koordinace priorit a řešení marketingových témat a PR.

Martin Řezáč, který přichází z investiční společnosti BM Management, obsadí křeslo CFO. Bude mít na starosti business planning, finance a business development.

Tomáš Zetek, který pracoval v online oddělení Moneta Money Bank a působil v marketingových a produktových odděleních telekomunikačních operátorů, bude zastávat pozici Investment Managera. V jeho rukou bude produktový a obchodní rozvoj klíčových firem v portfoliu.

Lucie Winklerová, která přichází ze společnosti LMC, nastupuje do pozice Head of People Development. Jejím úkolem bude pomáhat firmám v klíčových HR aktivitách a rozvoji lidí.

Michael Zelinka, který působil v Dublinské pobočce Googlu jako account manager, bude sedět v křesle Senior Business Analyst. Propojí své analytické a marketingové zkušenosti, přičemž bude pomáhat firmám v obchodním a marketingovém rozvoji.

„Vždy jsem obdivoval, že ve firmách Mitonu pracují schopní a zkušení lidé. Hlavní hodnota celé skupiny se skrývá právě v nich. Jednou z našich nejdůležitějších rolí bude je propojovat a ještě více využívat synergie, které se přirozeně nabízejí,“ dodává David Špinar, CEO skupiny MITON CZ.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru