Tisková zpráva: Mít digitální menu nebylo nikdy dostupnější

Společnost Resperanto na začátku července spustila portál MyCloudMenu, kterým cílí zejména na zahraniční klienty, kteří chtějí využívat moderní digitální menu. 

Je 21. století – podniky a jejich majitelé již nechtějí ztrácet čas úpravou menu, tisknutím, složitými jazykovými mutacemi. Uživatelé zároveň nechtějí stahovat několik aplikací pro několik různých restaurací, jen aby se podívali na jídelní lístek. MyCloudMenu je jednoduché a intuitivní – prvotní nastavení provede pro restaurace společnost Resperanto a pak už je jen na podniku, zda přidá do menu pátý jazyk nebo zobrazí zákazníkům speciální nabídky, to vše přes jednoduché webové administrační rozhraní. Vše se hostům zobrazí v jediné aplikaci. Navíc sdílet vytvořené menu třetí straně je jednoduché – výstup v XML nebo HTML formátu se dá přizpůsobit potřebám kohokoli a k dispozici je i export pro tisk.

Restaurace i hotely se mohou jednoduše zaregistrovat na webových stránkách www.mycloudmenu.com a začít používat digitální menu ještě dnes. Uživatelé mohou aplikaci Resperanto stahovat v obchodě GooglePlay.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru