Dnes vyšlo 1 článků

Miss Roma Internet: Hlasovat se bude do do 15. 1. 2013

Soutěž Miss Roma Internet je již v plném běhu a v jejím průběhu se kosmeticky mění termín ukončení hlasování. Důvod je vcelku jednoduchý. V drtivém vedení  s aktuálním počtem hlasů přesahujících 25 000 je totiž poněkud korpulentnější Michala Danielova.

Michala DanielovaMichala Danielova

Miss Roma Internet ve zkratce

Jen pro upřesnění. Miss Roma je soutěží, kterou organizuje Petr Jeník s Romským rádiem iRoma.cz. Hlasování probíhá klasicky na internetu. Hlasovat mohou zájemci pro několik soutěžících v různých kategoriích. Tu hlavní představuje kategorie od 15 do 29 let.

Hlasování na internetu je nejen dle slov organizátora transparentní a spravedlivé. Je však bohužel podobně jako u Českého slavíka lehce zneužitelné.

1383712_689988994344890_1762389903_nOrganizátor soutěže Petr Jeník

Proč celá situace vlastně vznikla

Situace, kdy jednoznačně všechny dívky doslova válcuje dvacetiletá Michala Danielova, vznikla především díky rádoby recesistům. Ti chtěli udělat ze soutěže jakýsi v uvozovkách  zajímavější souboj. Ten se ale nekoná, jelikož jejich favoritka na prvním místě a sesadit ji bude fakticky nemožné.

500x667-9754-nikola-benakova-nana                                            Jedna z ostatních soutěžících Nikola Benáková

Organizátor soutěže se prakticky ocitl mezi skupinou recesistů a mezi lidmi, jež skutečně chtějí zvolit tu svou a vlastní hlas myslí opravdu upřímně. I přesto ale reaguje maximálně citlivě a pravidla soutěže pozmění jen velmi jemně.

Vyhraje opravdu Danielova?

Petr Jeník vydal prohlášení, ve kterém mění do určité míry dosavadní pravidla soutěže takto. Hlasovat bude možné pouze do 15. 1. 2013. Původně se mělo hlasovat ještě o dva týdny déle.

Po ukončení hlasování bude vyhlášena vítězka. Tou bude zcela nepochybně Michala Danielova. Všechny ceny zůstanou takové, jaké byly stanoveny na začátku soutěže. Nic se tedy měnit nebude, jak psaly mnohé bulvární deníky palcovými titulky…

Vyhlášeno bude nové hlasování v rámci superfinále. Do toho postoupí nejlepších 30 dívek dle výběru organizátorů. Vše tedy v každém případě i přes zbytečnou bulvarizaci celé kauzy dospěje ke zdárnému konci pro všechny strany!

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru