Dnes vyšlo 15 článků

Mirror’s Edge 2 vyjde v prvním čtvrtletí roku 2016

S napětím očekávané pokračování populární hry Mirror’s Edge od studia DICE vyjde na začátku roku 2016. Dnes to potvrdil její vydavatel Electronic Arts.

Jméno druhého Mirror’s Edge se nachází na seznamu her, které má EA v plánu vydat v průběhu prvních tří měsíců roku 2016. Ze seznamu je dále možné vyčíst, že hra vyjde pro konzole a PC.

Hra, kterou budeme milovat?

Mirror’s Edge 2 byl poprvé oznámen již v roce 2013 pro novou generaci konzolí (Xbox One a PS4) a samozřejmě také PC. Hra by měla být prequelem k prvnímu dílu, což nám umožní zjistit něco více o minulosti protagonistky Faith.

Hlavně nenápadně...

Hlavně nenápadně…

„Chci, abyste věděli, že hra je v pokročilém stádiu vývoje a že jí budete milovat,“ řekla producentka Sara Jansson minulý rok na E3. „Vím, že spousta z vás si přeje, abychom vám z ní ukázali něco více. Na to je však ještě příliš brzy, protože náš tým se vážně snaží udělat z Mirror’s Edge 2 co možná nejlepší hru.“  

Více o Mirror’s Edge 2 se zcela jistě dozvíme na letošní E3, která proběhne v červnu. První díl vyšel v roce 2009 a dodnes si na Metacritic drží hodnocení kolem osmdesáti procent.

Zdroj: Polygon

Komentáře

Nahoru