Tisková zpráva: MIRAGE od společnosti mobli: Zcela nový způsob komunikace pouhým klepnutím

Pouhé jedno klepnutí v uživatelském rozhraní aplikace MIRAGE platformy mobli nabízí uživatelům super jednoduchý způsob komunikace. Zasíláním fotografií a videí napodobuje aplikace MIRAGE skutečnou konverzaci, která není zaznamenávaná a mizí po pouhých několika vteřinách. Jakmile se připojíte, všechny vaše kontakty jsou přidány, takže jste okamžitě připraveni začít aplikaci používat.

mobli (www.mobli.com), přední sociální platforma pro sdílení fotografií, videí a živého vysílání, dnes oznámila, že uvádí na trh aplikaci MIRAGE, novou značkovou samostatnou aplikaci pro obrazové zprávy, která umožňuje uživatelům nejsnazší způsob komunikace s ostatními prostřednictvím fotografií a videí, které zůstanou pouhý okamžik.

Se zaměřením na jednoduchost je aplikace MIRAGE založena na principu jednoho klepnutí, kdy důležité funkce jsou přístupné pouhým jedním poklepem nebo stisknutím. Stejně jako v reálném životě, kdy se jedinečné rozhovory lidí nezaznamenávají, i vzkazy v aplikaci vydrží pouhých několik vteřin.

Odkazy ke stažení:

https://itunes.apple.com/us/app/mirage-camera-messaging/id899589483?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobli.mirage

Kontakty uživatelů jsou automaticky přidány do aplikace z telefonního seznamu, takže mohou zasílat fotografie, videa, textové nebo hlasové zprávy přátelům okamžitě bez ohledu na to, jestli si aplikaci nainstalovali nebo ne.

Uživatelské rozhraní aplikace MIRAGE je neuvěřitelně jednoduché, bez zbytečných rozšíření a možností. Pořízení a odeslání snímku se provede jedním poklepem na foto v profilu kontaktů. Podobně mohou uživatelé posílat videa tím, že podrží fotografii kontaktu – nahrávání po dobu až 15 sekund. Jakmile uživatel tlačítko fotografie v profilu uvolní, je video okamžitě odesláno.

Tento princip jednoduchosti je obsažen v celé aplikaci, přičemž většinu funkcí lze vyvolat jedním poklepem:

•Poklepáním na kontakt se odešle fotografie

•Poklepáním a podržením kontaktu se odešle video

•Dvojitý poklep na displej s obrázkem pro přidání textu

•Poklep na displej s obrázkem pro přepínání mezi předním a zadním fotoaparátem

Moshe Hogeg, generální ředitel společnosti mobli: “Cílem naší společnosti bylo vždy spojovat lidi prostřednictvím vizuálního kontaktu. Vytvořili jsme aplikaci MIRAGE jako komunikační nástroj pro rozšíření naší přirozené každodenní konverzace, která je v reálném životě jednoduchá a nezaznamenává se. Technologie nám umožňuje posílat časově omezené vzkazy komukoli, aniž bychom byli limitováni prostředím aplikace.”

S aplikací MIRAGE má uživatel okamžitě k dispozici všechny své kontakty, přičemž nejoblíbenější jsou situovány na začátku seznamu. Pokud kontakt nemá nainstalovanou aplikaci MIRAGE, dostane krátkou textovou zprávu s odkazem na fotografie nebo video, které si může prohlédnout prostřednictvím svého mobilního prohlížeče. Zážitek z internetových stránek zcela napodobuje zážitek z aplikace MIRAGE, která umožňuje zasílat fotografie všem účastníkům ze seznamu kontaktů.

O aplikaci MIRAGE a platformě mobli:

MIRAGE je pozoruhodná intuitivní a zábavná nová aplikace pro zasílání obrazových zpráv, která umožňuje uživatelům zasílat nezaznamenané fotografie, videa, textové a hlasové zprávy na všechny jejich kontakty během pouhých několika vteřin. Se zaměřením na rychlost a jednoduchost umožňuje aplikace MIRAGE uživatelům posílat fotografie a videa komukoli přesto, že příjemce nemá nainstalovanou aplikaci. Odkaz je realizován prostřednictvím textové nebo hlasové zprávy.

MIRAGE. Váš život, bez záznamu.

Platforma mobli přináší bohatší a chytřejší způsob zachycování a sdílení fotografií a videí s přáteli a světem, a zároveň nabízí nebývalé vizuální efekty. Na platformě mobli mohou uživatelé komunikovat s jednotlivci i komunitami na základě zájmů a podle toho, kde se nacházejí. Cílem platformy mobli je spojovat lidi na celém světě, aby uživatelé mohli vidět svět očima ostatních.

Kontakty

mobli

Kontakt pro média:

Jonah Balfour

Tel : +972-54-617-5584

Email : jonah@blonde20.com

Zdroj: mobli

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru