Tisková zpráva: Mionix ZIBAL60: Zrozen pro opravdové hráče

Společnost Mionix uvádí poprvé uvádí na českém trhu herní mechanickou klávesnici Mionix Zibal 60, která je určena především nejnáročnějším hráčům, kteří si potrpí na standardní rozložení kláves.

Mionix Zibal 60 je zaměřen na opravdové hráče stejně jako ostatní produkty Mionix, které jsou navrhovány tak, jak by si je samotní výrobci a hráči představovali a přáli. Mechanické klávesnice patří mezi hráči k nejvyhledávanějším a nejspolehlivějším klávesnicím. Proto je Mionix Zibal 60 vybaven spínači Cherry MX black, které nabízejí lineární charakteristiku spínače a životnost až 50 milionů stisknutí. K sepnutí spínače Cherry MX black dochází již po 2 mm stisku a celý zdvih pak činí 4 mm. To dává hráči výhodu oproti membránovým klávesnicím a jistotu i při dlouhém stisku, kdy díky tomu nedochází k nechtěnému uvolnění kláves. Navíc klávesnice dokáže zaznamenat až šest současné stisknutých kláves.

Klávesnice je vybavena zeleně podsvícenými klávesy s laserovým potiskem. Podsvícení funguje ve třech intenzitách, a to jak v módu podsvícení celé klávesnice, tak i v módu WASD, kdy jsou podsvícené pouze tyto nejčastěji využívané herní klávesy.

Odnímatelná opěra zápěstí je vhodná při dlouhém hraní, kdy dochází k jeho únavě a namáhání. Celá konstrukce klávesnice je navržena tak, aby vydržela drsné podmínky a zacházení hráčů. Je vybavena 1,6 mm silným ocelovým rámem a jedním robustním a opleteným kabelem vedoucím k PC. Kabel je zakončen dvojicí USB portů a dvěma audio kabely pro mikrofon a sluchátka. Klávesnice tak hráči umožňuje pohodlně připojit headset do klávesnice, i když je PC schované pod stolem, a to jak přes USB, tak i přes audio kabely. To vše za podpory „Plug n Play“ bez nutnosti dodatečného softwaru.

Rozměry klávesnice Mionix Zibal 60 jsou 44,4×20,6×4,4 cm a váží 1,56 kg

Specifikace:

Rozhraní USB (+1x USB HUB, 2X audio Jack)
Provedení kláves Mechanické Cherry MX black
Životnost 50 000 000 stisků
Podsvícení Ano
Anti-ghosting 6 kláves
Podložka zápěstí Ano – odnímatelná
Layout Anglický
Rozměry 44,4×20,6×4,4 cm,1,56kg

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Doporučená koncová cena produktu Mionix ZIBAL 60 činí: 3 800,- s DPH

Více informací: https://mionix.net/

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru