Tisková zpráva: Mionix: Špička mezi herními perifériemi

Společnost Mionix, výrobce herních periférií patřících mezi světové špičky a přichází nově na český a slovenský trh v distribuci společnosti 100MEGA Distribution s.r.o.. High-end produkty této švédské společnosti již získaly mnohočetná ocenění od světově uznávaných medií a herních profesionálů.

Společnost Mionix založil Peter Nygren v roce 2007 ve Švédsku s cílem vytvořit nejlepší a ergonomicky nejpropracovanější myš na světě dle svých představ. To se zakladateli i povedlo a společnost své portfolio postupně rozšiřovala až do dnešní podoby, kdy nabízí veškeré špičkové herní periférie.

Cílem a předsevzetím společnosti je nadále vyvíjet pouze ta nejlepší desktopová řešení a posouvat tak hranice hardwarových i softwarových možností všech periférií. Maximální důraz je kladen na inovativní přínos a precizní zpracování každého produktu, který Mionix uvádí na trh.

Mezi nejpopulárnější produkty od společnosti Mionix patří 7 tlačitková herní myš Mionix Naos 7000 s mnoha oceněními a unikátním tvarování do celé dlaně ruky s podporou pro všech pět prstů. Tato herní myš je vybavena vysoce kvalitním optickým sensorem ADNS-3310 s bezchybnou přesností a plynulým snímáním pohybu s maximální rychlostí až 5.45m/sec (215 IPS), a to rozlišením až 7000DPI.

Na špičku mezi herními headsety pak patří analogový Mionix Nash 20, který je oceňován pro design, velice solidní přednes a komfort. Plně nastavitelné náušníky jsou konstruovány tak, aby dokonale přilnuly a díky paměťové pěně pokryté jemnou kůží byly pohodlné i při dlouhodobém hraní. O excelentní reprodukci se starají 50mm neodymové měniče s optimalizované na hraní her muziku a multimédia.

Více informací: https://mionix.net/

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru