Miniaturní svět hlemýžďů zachycen na 12 fotografiích

Jak by vypadal svět z pohledu mravence, šneka nebo třeba ještěrky? Tuto otázku si pokládal ukrajinský fotograf Vyacheslav Mischenko. A na tuto otázku našel odpověď – pomocí svých fotografií.

Zájem tohoto talentovaného ukrajinského fotografa o přírodu se projevil již v mládí. Jako dítě chodíval se svým otcem na houby, a přitom naráželi na množství brouků a jiných stvoření.macro-photography-vyacheslav-mishchenko-1

O pár let později, když se začal zajímat o fotografování, tak se rozhodl tyto magické scény zachytit. Mishchenko vytváří tyto fotografie v přirozeném prostředí, nejedná se o žádné uměle vytvořené scény. Otázkou je, zda si šneci uvědomují, že jsou foceni.

Pokud vás tento fotograf, tak vám doporučujeme podívat se na jeho další tvorbu na jeho oficiálních stránkách. Kromě hlemýžďů totiž zachycuje i další zvířata ve svém „miniaturním“ světě a má za sebou už i pěknou řádku portrétů.

macro-photography-vyacheslav-mishchenko-2 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-5 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-6 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-9 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-11 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-12 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-23 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-60 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-61 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-64 macro-photography-vyacheslav-mishchenko-66

Tak co na tyto fotky říkáte? Svůj názor nám zanechte v komentářích.

zdroj: : mischenko.in.ua, 35photo.ru, Facebook

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru