Dnes vyšlo 15 článků

Miniaturní skládací klávesnice od Microsoftu v prodeji

Společnost Microsoft počátkem letošního roku představila miniaturní skládací klávesnici, která se páruje se zařízením prostřednictvím Bluetooth. Nyní se bezdrátová klávesnice dostala do prodeje.

mk_UFK_blk_otherviews01

Nová bezdrátová klávesnice od Microsoftu se dá složit.

Rozměry moderní klávesnice Microsoft Universal Foldable Keyboard jsou v rozloženém stavu 29,51 cm na šířku, přičemž tloušťka je pouhých 5,75 mm. Nespornou výhodou je přeložení klávesnice v polovině. Ve složeném stavu je šířka pouhých 14,76 cm a tloušťka 1,15 cm. Klávesnici je možné napojit na zařízení s operačními systémy Windows, OS X, Android a iOS. Prakticky bude fungovat na všech zařízeních, která disponují rozhraním Bluetooth.

mk_UFK_blk_otherviews02

Klávesnice v rozloženém stavu

Klávesnice se pyšní odolností vůči polití. Integrovaná baterie má na jedno nabití výdrž až tři měsíce a poté se nabíjí prostřednictvím micro USB. Klávesnice se zapíná rozevřením a vypíná složením. Cena této moderní hračičky je necelých sto dolarů, což je v přepočtu kolem tří tisíc korun s daní.

Zdroj / Foto: Blog Windows / Microsoft

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru