Tisková zpráva: Miner Wars 2081: 22 unikátních vesmírných lodí, národní vesmírné stanice a moduly

Keen software House uvolnil obrázky 22 redesignovaných vesmírných lodí spolu se screenshoty jedinečných národních vesmírných stanic.

Opět přinášíme další novinky z vývoje hry Miner Wars 2081. Tentokrát se jedná o balík screenshotů a obrázků z dílny našeho vedoucího 3D grafika Filipa Nového. V nejbližších týdnech se veškeré nové modely, textury a stanice dostanou do hry samotné, kterou si můžete ve formě dema stažitelného z webu www.minerwars.com vyzkoušet již nyní.

 

Unikátní vesmírné lodě – 22 lodí bylo kompletně upraveno a nově otexturováno, aby lépe reprezentovaly frakce, k nimž náleží. Schválně, poznáte, které lodě patří ke které frakci? Na přiložených obrázcích můžeme vidět Rusko, Čínu, Euro-Americkou Konfederaci, nádnárodní korporaci OmniCorp, post-nacistickou Čtvrtou říši a jednu loď Templářského řádu.

Speciální textury pro národní vesmírné stanice – všechny čtyři hlavní frakce a tři z frakcí vedlejších získaly nové textury pro moduly svých vesmírných stanic. Veškeré prefaby (dílky, z nichž se skládají vesmírné stanice) dostaly nové textury i drobné změny v samotných modelech, abyste se opravdu „cítila“ jako při průletu čínskou či arabskou vesmírnou stanicí!

Veškeré nové obrázky a screenshoty můžete též nalézt na našem webu v sekci Pics:

https://www.minerwars.com/Pics.aspx

Tým Miner Wars

www.minerwars.com

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru