Milionový imperialista: Škola WordPressu

Neuplynulo ani mnoho času a objevil se v české kotlině další milionář. Respektive – milionový imperialista. Ono se také není čemu divit, že se s Kiršovými ovečkami roztrhl doslova pytel. Tentokrát nám bude nebožák radit s Wordpressem.

Jako všechny „Kiršovky“ i zde hlavní protagonista (Jakub Vlček) exceluje dokonalým projevem a pokukuje nenápadně po nápovědě, která se s velkou pravděpodobností nachází vpravo nahoře (z pohledu protagonisty vlevo nahoře).

Nechybí povinné energické máchání rukama (jako při žlučníkovém záchvatu).

Školawordpressu

Zde už chybí jen a pouze oblíbené slovíčko na úvodní stranu: Vítejte!

Pohled vpravo

Hlavně nenápadně. Tepláková souprava. Nápovědu s textem si dej nahoru doprava.

Taktéž by se to neobešlo bez širokého úsměvu v nejméně vhodnou chvíli. Vyjmenovávání věcí. Autor ale přidal také jednu novinku – ukázkové vykloubení ukazováčku.

Pohled doprava

Výbuch (smíchu) začne za 3, 2…..1

Zde se již láme kloub a divák v pase

Zde se již láme kloub a divák v pase

Záchvat smíchu asi již nevydržel ani můj přehrávač a zaseknul se ve chvíli, kdy chlapec jménem Jakub Vlček vyzve všechny nebohé diváky, aby vyplnili formulář vpravo.

Tak na co čekáte? Zadejte své jméno a email do formuláře! A podívejte se na první video! Protože přiznejme si, kdo z vás by se nerad nepodíval na nějaký komediální seriál zdarma?

PS: Asi vás nepřekvapí, že tímto videem skončil asi další sen dalšího nadějného milionáře.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru