Nerealizovatelné sny na prodej s Davidem Kiršem

Nerealizovatelné sny na prodej s Davidem Kiršem

Svět Davida Kirše, hvězdou mezi autory milionových impérií, se rozšiřuje dál a dál. Nerealizovatelných nápadů má celý šuplík (možná i skříně).

Špičkou mezi autory milionových impérií je bezpodmínečně David Kirš (autorem milionoveimperium. cz a emailacademy.cz.), který vám v několika videí vysvětlí úžasný koloběh podnikání a marketingu, ale zeptám se vás jinak slyšeli jste někdy někde, že tento autor je i vyhlášeným marketingovým poradcem?

Známe ho maximálně z jeho obrovských show, které ukážou člověku jen ubohost samotného autora, když říká plně dospělým lidem, ať se postaví na židle a tleskají.

Dobrá věc

Netvrdím, že Kirš nepodpořil a nepomohl řadě podnikatelů a nepomohl jim dostat se ze špatných finančních situací. Ano, možná se někteří stali díky přednáškám Davida Kirše milionáři nebo alespoň významnými podnikateli, ale je to sporné. Kdybych se vás před rokem zeptal, jaký máte názor na skupinu mediálně známých obchodníků „šmejdů“ asi by mi každý řekl odlišný názor. Někdo by řekl, že je to zlo, které je třeba zničit někdo řekl, že je to ta nejlepší věc, kterou pro sebe může člověk udělat.

Možná je vhodné zkusit tento kurz až po neúspěšných snahách na trhu nějakým způsobem prorazit. Až pak je třeba o pomoc odborníka, který by vám mohl v celé záležitosti pomoci a ukázat vám cestu tím správným směrem za vysokým výdělkem.

David Kirš si svůj byznys buduje na vzdušných zámcích. Tvoří v lidech představu, že se mohou stát milionářem.  

Ano, ať si v té jeho planetce o velikosti domu s několika sopkami a růží žije on sám. I když se jedná o poměrně dobrý způsob výdělku, ale vůči důvěřujícím lidem, kteří chtějí doopravdy pomoc a svěří své peníze (v řádech deseti tisíc korun) do rukou těchto pochybných existencí, na místo toho, aby investovali do webu nebo reklamě. Těchto lidí, kteří důvěřují těmto metodám je stále víc a víc, stačí se letmo podívat na počet odběratelů na kanálu autora.

Počet odběratelů na kanálu Kirše

Počet odběratelů na kanálu Kirše

Pro lepší poutavost těchto milionových impérií nesmíme zapomenout na krásné soutěže o zájezd do Paříže nebo Apple Macbook Air. Jak už jsem říkal, David Kirš je poměrně známá firma ve stavění nerealizovatelných snů a představ.

Další zřejmě ze snů planetky Davida Kirše

Další zřejmě ze snů planetky Davida Kirše

 

Ve svém prvním videu, které při vstupu na kanál Davida Kirše vidíte je intro, kde autor objevil existenci internetu a počítače. Takže všichni kdo neví, tak existuje internet!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

  • Miroslav Vejlupek

    Pochopil jsem, že autor článku má zásek na Davida Kirše a vůbec celý ten kolotoč kolem info-marketingu. Chápu to. Přesto bych rád četl článek objektivní a celistvý. A rád bych se dozvěděl něco málo také o autorovi článku. (Z fotografie jedenáctiletého chlapce toho mnoho nevyčtu.)

    • Tereza

      Presne moje slova Miroslave. Clanek je neobjektivni a je videt, ze se 11-ti lety autor clanku v teto oblasti moc nevyzna.

Nahoru