Dnes vyšlo 15 článků

Miliardový rozpočet pro film Avangers: Infinity War část 1 & část 2

Natáčení ještě ani nezačalo  už je znám rozpočet pro Avangers Infinity War část 1 & část 2 a to ve výši neuvěřitelné 1 miliardy amerických dolarů. Oba filmy budou natočeny zároveň, a to v devítiměsíčním období.

Zatím není žádná zmínka o scénáři ani ději. To znamená, že předpokládaný rozpočet jsou v tuto chvíli pouhé fámy a spekulace. Celková výše rozpočtu předchozího dílu Avengers: Age of Ultron byla 280 milionů dolarů, takže skok v rozpočtu pro příští dva díly ukazuje, že tvůrci s náklady nehodlají šetřit.

Polovinu rozpočtu dostane Robert Downey Jr.

Podle Bleeding Cool byl ohlášen příděl právě ve výši neuvěřitelné 1 miliardy dolarů. Výše nákladů je nejspíš tak vysoká kvůli honorářům pro scénáristu, režiséra, producenty a aktéry hlavních rolí. Samotné honoráře totiž činí 400 milionů dolarů z celkové výše nákladů. Z nichž polovinu dostane pouze herec Robert Downey Jr.

Film Avengers: Infinity War část 1 bude mít premiéru 4. května roku 2018 a pokračování uvidíme v kinech o rok později, a to 3. května 2019.

AVENGERS_INFINITY-WAR_MARVEL-STUDIOS_RUSSO-BROTHERS_CHRISTOPHER-MARKUS_STEPHEN-MCFEELY_CAPTAIN-AMERICA_FIRST-AVENGER_WINTER-SOLDIER_AGENT-CARTER_CIVIL-WAR_Zdroj: Highsnobiety

Komentáře

Nahoru