Dnes vyšlo 15 článků

Milan Zvára přebírá ředitelské křeslo v agentuře Dark Side

Milan Zvára, který do digitální a komunikační agentury Dark Side nastoupil v roce 2011, působil v čele klientského servisu. Ale nyní přebírá ředitelské kompetence, přičemž se stává novým výkonným ředitelem agentury.

Stávající partneři Tomáš Jindříšek a Michal Kříž stále působí v agentuře. Zabývají se především získáváním klientů a rozvojem agentury jako takové. Milan Zvára se podle slov Tomáše Jindříška už dlouhodobě věnuje vedení, a proto se dostal na křeslo výkonného ředitele i oficiálně.

milan zvára

Milan Zvára, výkonný ředitel agentury Dark Side, Zdroj: LinkedIn

Milan Zvára nastartoval svou kariéru v roce 2007 v agentuře OgilvyInteractive, kde obsadil místo konzultanta a specialisty na digitální marketing. Agenturu OgilvyInteractive řídil právě Tomáš Jindříšek. Nicméně po založení společnosti Dark Side přešel Milan Zvára právě do ní.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru