Mikulášská nadílka: Filmy za čtyři koruny!

Jak jistě víte, Google Play už dávno není jen o aplikacích. Kromě jiných věcí, tam můžete nakoupit i filmy. A jestli zrovna plánujete, že pomůžete zastavit pirátství a začnete se dívat jen na legální snímky, máte ideální příležitost. Takhle levné filmy se vám snad ani nevyplatí krást.

Dneska má svátek Mikuláš, takže by se dalo říct, že je to povedená mikulášská nadílka. Daleko spíše se ale jedná jen o nějakou chybu. Že by nám Disney opravdu dával za čtyři koruny film, který byl teprve nedávno v kinech, se nám moc nezdá.

Ale je to tak. Na Google Play najdete filmy od studia Disney za hubičku. Ceny začínají u 2,99 Kč, které zaplatíte za půjčení, a končí u 11,99 Kč za zakoupení HD verze.

google_play_filmy

Má to ale dva takové háčky. Těžko říct, co si představujete pod HD kvalitou, ale představy Google Play jsou značně odlišné – a to nejen u těchto levných filmů, kvalita je diskutabilní i u titulů třeba za osmdesát korun. No a pak musíte být trochu zdatnější v angličtině. Filmy jsou anglicky a nemají české titulky. Což je ale mimochodem dobrý způsob, jak se trochu zdokonalit, ne? Za ty čtyři koruny se to vyplatí.

A pospěšte si!

Nikdo totiž neví, zda je tak nízká cena záměrná nebo zadaná omylem. Spekuluje se o tom, že si někdo jen spletl koruny a eura… 

Levné filmy najdete na Google Play.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru