#MicrosoftDay: Microsoft chystá Office 2016

#MicrosoftDay: Microsoft chystá Office 2016

Společnost Microsoft oznámila, že spustí Office 2016. Microsoft se poslední dobou více zabýval optimalizací MS Office pro mobilní telefony, ale tvrdí, že Office je vhodnější pro stolní počítače. K dispozici bude zhruba v polovině roku 2015.

Minulý týden společnost Microsoft oficiálně oznámila, že chystá MS Office 2016. „Tato sada bude zahrnovat funkce, které již zákazníci znají a na které jsou zvyklí. Bude vhodná zejména pro klasické stolní počítače s klávesnicí.“, oznámila Julia White, generální manažerka oblasti product managementu ve společnosti Microsoft.

Zároveň bude tento Office obsahovat nové funkce, které budou přiblíženy zákazníkům v následujících měsících. Prozatím společnost odmítá poskytnout další informace.

Dotyková verze jednotlivých programů

Office pro Windows 10 nabízí také dotykovou verzi jednotlivých programů, jako jsou například Word, Excel, Powerpoint a další. Tyto aplikace budou zdarma přeinstalovány na mobily a tablety, na kterých běží Windows 10. Zároveň si je zákazníci budou moci stáhnout z Windows Store.

zdroj: mashable.com

obrazek: wallpaperseries.com

Štítky: , , ,

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru