Dnes vyšlo 15 článků

#MicrosoftDay: Microsoft chystá Office 2016

#MicrosoftDay: Microsoft chystá Office 2016

Společnost Microsoft oznámila, že spustí Office 2016. Microsoft se poslední dobou více zabýval optimalizací MS Office pro mobilní telefony, ale tvrdí, že Office je vhodnější pro stolní počítače. K dispozici bude zhruba v polovině roku 2015.

Minulý týden společnost Microsoft oficiálně oznámila, že chystá MS Office 2016. „Tato sada bude zahrnovat funkce, které již zákazníci znají a na které jsou zvyklí. Bude vhodná zejména pro klasické stolní počítače s klávesnicí.“, oznámila Julia White, generální manažerka oblasti product managementu ve společnosti Microsoft.

Zároveň bude tento Office obsahovat nové funkce, které budou přiblíženy zákazníkům v následujících měsících. Prozatím společnost odmítá poskytnout další informace.

Dotyková verze jednotlivých programů

Office pro Windows 10 nabízí také dotykovou verzi jednotlivých programů, jako jsou například Word, Excel, Powerpoint a další. Tyto aplikace budou zdarma přeinstalovány na mobily a tablety, na kterých běží Windows 10. Zároveň si je zákazníci budou moci stáhnout z Windows Store.

zdroj: mashable.com

obrazek: wallpaperseries.com

Štítky: , , ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru