Dnes vyšlo 15 článků

Microsoft vyvíjí nejrychlejší klávesnici Word Flow také pro iPhony

Nová klávesnice Word Flow by měla být dostupná už brzy pro mobilní telefony s operačním systémem iOS. Tato klávesnice je speciální především v tom, že díky své rychlosti byla v roce 2014 zapsána v Guinessově knize rekordů, kdy napsáni SMS zprávy trvalo pouhých 18,43 sekund.

Microsoft byl jedním z prvních průkopníků tzv. swipe-to-type klávesnic. Word Flow klávesnice umí tzv. swipe gesta, která pro rychlé psaní umožňují rychlejší psaní pomocí ježdění po displeji, kde telefon vyhodnotí na jaké písmeno přejedete.

V současné době hledá Microsoft softwarové testery, kteří vlastní Phone 5s nebo novější model. kteří by klávesnici testovali a přidali tak zpětnou vazbu.

,,Klávesnice Word Flow je již dlouho jednou z vysoce ceněných funkcí pro Windows Phone a byla použita při rekordu nejrychleji napsané zprávy a je zapsána v Guinnessově knize rekordů. Nyní pracujeme na rozšíření klávesnice i na ostatní platformy, počínaje iOS. Ještě předtím, než vydáme klávesnici do App Store, bychom vám rádi nabídli ukázkovou verzi. S pomocí vaší zpětné vazby, klávesnici doladíme a zlepšíme.”

Zdroj: Businessinsider

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru