Microsoft ve videu konečně oficiálně představuje Windows 8.1

Microsoft ve videu konečně oficiálně představuje Windows 8.1

Microsoft právě zveřejnil první video, které prezentuje nadcházející Windows 8.1 v celé jejich kráse. To všechno ještě pár týdnů před spuštěním vývojářské konference BUILD.

Video představuje vše nové

Jensen Harris z týmu Windows představuje některé z klíčových vlastností nové verze systému Windows včetně přepracované úvodní obrazovky a zlepšených možností vyhledávání s pomocí kterého lze v jednom místě zobrazit webové odkazy, obrázky, SkyDrive soubory a dokumenty.

V neposlední řadě přichází možnost slideshow na zamčené obrazovce. Měnící se obrázky můžete vybrat lokálně nebo uložené v cloudu. V důsledku toho se standardní tablet Surface RT může stát takovým fotorámečkem.

A co tlačítko Start?

Zatímco je ve videu řeč o spoustě vylepšeních, nějak se zapomnělo na tlačítko Start – pravděpodobně nejvíce požadovanou funkci v systému Windows 8.

Pokud se na něj zaměříte opravdu důkladně a budete sledovat video velmi pozorně, dospějete k závěru, že se v záběru ve 2 minutách a 12 sekundách tlačítko Start opravdu objeví. Ano, je tam, ale Microsoft k němu nic neříká.

Na jednu stranu je to známka toho, že se Microsoft tlačítko Start skutečně chystá do Windows 8.1 integrovat, ale na druhou stranu by to mohlo být také známkou toho, že se o něj společnost nestará tolik jako uživatelé.

Zdroj: news.softpedia.com

Komentáře

Nahoru