Microsoft v USA vykupuje iPady za 4 tisíce

Microsoft v USA vykupuje iPady za 4 tisíce

Microsoft se snaží prorazit na trhu s tablety se svým tabletem Surface. Jedním ze způsobu propagace je i nynější možnost výměny. Pokud Microsoftu odevzdáte svůj iPad, tak dostanete minimálně 200 dolarů. Má to ale jeden háček. Ano, tušíte správně, tyto peníze zákazník musí využít ke koupi Microsoft produktu.

Microsoft vykupuje iPad 2, iPad 3 a iPad 4. Zařízení mohou být maximálně mírně opotřebené, a tato možnost je dostupná pouze v kamenných prodejnách Microsoftu v USA a Kanadě.

Toto je jedním z mnoha způsobu, jakým se Microsoft snaží zapůsobit na zákazníky. Za největší problém tabletů Surface se považovala jejich cena, Microsoft tedy lidem vyšel vstříc a slevnil tablety až o 30 procent.

V Microsoft store si lze vyměnit tablet

V Microsoft Store v USA či Kanadě lze „prodat“ svůj iPad

Dalším důvodem této nabídky jsou asi velké zásoby Surface tabletů. Moc dobře se totiž neprodávali, a Microsoft se snaží zbavit skladových zásob. Navíc 23. září se má konat tiskova Microsoftu, kde by měla být oznámena 2. generace tabletů.

Nicméně i od Applu se očekává, že v blízké době ohlásí novou generaci iPadů. Boj na trhu s tablety bude tedy ještě velmi zajímavý.

zdroj: theverge.com, pcmag.com, pcworld.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru