Dnes vyšlo 15 článků

Microsoft tiše odkoupil další oblíbenou Android aplikaci

Microsoft tiše odkoupil Double Labs – tvůrce populární Android aplikace Echo Lockscreen Notifications. Aplikace slouží k přizpůsobení toho, co máte na obrazovce telefonu nebo tabletu, jakmile se zamkne.

Aplikace Echo Lockscreen má na Google Play přes 50 000 hodnocení a většina uživatelů si ji pochvaluje. Je to vlastně už druhá aplikace na úpravu Android lockscreenu, kterou Microsoft vlastní. Od loňska najdete v Google Play také Next Lock Screen od vývojáře Microsoft Corporation. Možná se vám zdá divné, k čemu má Microsoft zamykací aplikaci na Android? A k čemu má dvě takové aplikace? Vysvětlila to Julie Larson-Green z Microsoftu:

„Problém výchozích zamykacích obrazovek na Androidu, Applu a dokonce i Windows Phonu je, že nemohou být přizpůsobeny – jsou prostě jen seznamem oznámení.“

Přesně tohle chce Microsoft změnit. Chce lidi naučit, že si mohou přizpůsobit, co chtějí na zamčeném telefonu mít, a jako ideální platformu pro experimentování vidí Android. Je to celkem pochopitelné, Android má velký podíl na trhu a ve srovnání s 3 %, které si drží Microsoft, je to daleko výhodnější.

echo_lockscreen

Echo Lockscreen Notifications

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru