Microsoft Small Business Server 2011 Essentials bude od května v obchodech

Microsoft Small Business Server 2011 Essentials bude od května v obchodech

Microsoft Small Business Server 2011 Essentials je jednoduchý serverový operační systém užívaný společnostmi do 25 zaměstnanců. Obsahuje mnoho funkcí potřebných snad pro každou firmu. Mezi ně patří například automatické zálohování dat, možnost ochrany a obnovy uživatelských dat, možnost sdílení firemních dat a tiskáren, vzdálený přístup zaměstnanců a další. Společnost Microsoft uvolnila ke stažení zkušební verzi. Finální verze je naplánována na 1. května, kdy již bude k zakoupení.

Základem systému je Windows Server 2008 R2, který je moderní a bezpečný. Dočkat se také můžeme mnoha vylepšení a zjednodušení funkcí, což přispěje ke zmenšení nároků na nasazení serveru a správu firemní sítě.

Celý produkt byl doposud dostupný pro předplatitele MSDN a TechNet. Nově si jej mohou vyzkoušet i běžní uživatelé na www.microsoft.com/sbs.

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru